.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο 2ος γύρος μαθημάτων στη Βιβλιοθήκη είναι έτοιμος και σας περιμένει!
Ανακοινώθηκαν τα βραβεία Golden Snitches: Ελληνικές Σειρές, περάστε από εδώ να συγχαρείτε τους νικητές!!
Επέστρεψαν οι Σχολές! Διαβάστε εδώ.

The Originals (TVD Spin off)

Μοιραστείτε
Mirabelle Salvatore
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Αριθμός μηνυμάτων : 14173
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Blood Status: Muggle born
Today's thought: 'HAIL HYDRA'

Απ: The Originals (TVD Spin off)

Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Την / Το Τετ Νοε 20, 2013 1:46 am

^Μετά τα χαΐρια της με το μαύρο κι αυτή έπεσε στα μάτια μου. Razz 

"There must be a reason you can't take your eyes off of me" ~ "I..I..." D x T ♡ :

ready to comply.:

HOUSE TYRELL

Growing Strong
Vesper
Κατασκευαστής/στρια ραβδιών

Αριθμός μηνυμάτων : 2141
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2013

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Blood Status: Pureblood
Today's thought: Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it finds the darkness has always gotten there first, and is waiting for it.

Δημοσίευση από Vesper Την / Το Τετ Νοε 20, 2013 2:35 am

Mirabelle Salvatore έγραψε:^Μετά τα χαΐρια της με το μαύρο κι αυτή έπεσε στα μάτια μου. Razz 
Kανείς δεν είναι τέλειος!
Σπόιλερ:
Γιατί η άλλη είναι καλύτερη?Που έκανε τα τέρατα και πρόδωσε τον Τάιλερ,για να μάθει για την οικογένειά της?Και όχι τίποτα άλλο,αλλά δεν ούτε αυτό δεν κατάφερε να κάνει σωστά!

Mirabelle Salvatore
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Magical Identity

Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Την / Το Πεμ Νοε 21, 2013 2:31 am

^Φέρτε τον ευγενή σε μένα κι την από πάνω, εμείς ξέρουμε να επουλώνουμε πληγές, ξέρουμε πως να τον κάνουμε καλά,μην τον δίνετε πουθενά αλλού. Razz 

"There must be a reason you can't take your eyes off of me" ~ "I..I..." D x T ♡ :

ready to comply.:

HOUSE TYRELL

Growing Strong
Vesper

Magical Identity
Today's thought: Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it finds the darkness has always gotten there first, and is waiting for it.

Δημοσίευση από Vesper Την / Το Παρ Νοε 22, 2013 2:38 pm

^Χαχαχαχαχα αυτό,αυτό ακριβώςRazz 

Cassiopeia Black
Μαγικός Προσωπογράφος
Μαγικός Προσωπογράφος

Αριθμός μηνυμάτων : 23142
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2010

Magical Identity
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: Does this darkness have a name? Is it your name?

Δημοσίευση από Cassiopeia Black Την / Το Κυρ Νοε 24, 2013 1:05 am

Λοιπόν, πριν περάσω σε σπόιλερ και συμπάθειες, να πω ότι η σειρά προβλέπεται να είναι τέλεια!

Σπόιλερ:
Είμαι η μόνη που συμπαθώ τη Χέιλι; unsure Στο ΤVD την είχα αντιπαθήσει κι εγώ, αλλά εδώ μου φαίνεται πολύ συμπαθητική. Σιππάρω τρελά Χέιλι-Ελάιζα, είναι προφανές ότι αυτή οι δύο θα καταλήξουν μαζί! In Love Και προς θεού, όχι Ελαίζα-Σόφι! Πιο αδιάφορο ζευγάρι δεν θα μπορέσει να υπάρξει! Razz Η Ρεμπέκα είναι αγαπημένη μου, είναι απλά θεά, αλλά δεν θέλω να καταλήξει με τον Μαρσέλ. =/ Επίσης, βλέπω τον Κλαους να δείχνει ιδιαίτερο ενδιαφέρον σ'αυτήν την Κάλι ( ; ). Γιατί δεν βάζουν την Κάρολαιν στη σειρά να τελειώνουμε; roll 

^^:

anthian9
Member of Order Of Merlin 1st

Αριθμός μηνυμάτων : 20261
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Today's thought:

Δημοσίευση από anthian9 Την / Το Σαβ Δεκ 07, 2013 1:49 am

1x09:
Καλά τι επεισοδιάρα! Τι σειρά!
...και περνάμε στα δικά μου τώρα!
Τι ΘΕΟΣ ο Κλάους. Απλά άπειρα ρισπέκτ. Ρε όταν τον πιάνει η δολοφονική μανία απλά τον αγαπώ περισσότερο, ειδικά εκεί που τον είχαν δέσει και έβγαλε τον λυκάνθρωπο από μέσα του... ανατρίχιασα oh!
Είμαι καλά, γιατρέ μου; cross 
Και γω στους Ορίτζιναλς συμπάθησα την Χέιλι. Όχι φοβερή συμπάθεια, μη μασάτε, αλλά ντάξει στο TVD την μισούσα. Την shipάρω σαφώς με τον Ελάιζα.
Καλό ζευγάρι (προδότων facepalm ) και η Ρεμπέκα με τον Μερσέλ, αλλά κάτι μου λέει ότι δεν θα τα βγάλουν πέρα μαζί οι δυο τους. Το δοκίμασαν και στο παρελθόν και δεν πιστεύω πως έφταιγε αποκλειστικά ο Κλάους για το ότι δεν δούλεψε όλο αυτό!

Νταβίνα <3 μικρή μου μάγισσα <3
ΚΑΜΙΛ *___*
Ω, Καμίλ! Ρε σεις shipάρω τρελά με τον Κλάους! Θέλω φιλί και το θέλω σύντομα.-
Πόσο έξυπνη είναι! Μέχρι που ηχογράφησε τον Κλάους να την εξαναγκάζει ti? *clap clap clap*

Το ότι θα μάθουμε ένα σωρό history πίσω απ' τον πατέρα του Κλάους, που το πας;! panic 

ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 14 ΙΑΝΟΥAΡΙΟΥ
ΤΙ
ΓΙΑΤΙ
panic

-

Warriors don't show their heart
until the axe reveals it.
Ariana Lestrange
Αστρονόμος
Αστρονόμος

Αριθμός μηνυμάτων : 17651
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011

Magical Identity
Today's thought: Keep your friends close and your fries closer.

Δημοσίευση από Ariana Lestrange Την / Το Σαβ Δεκ 07, 2013 12:26 pm

s01e09:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑYupi 
ΠΗΓΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΕΛΑΙΖΑ. Yupi Yupi 

Ο Κλαους και ο Ελαιζα, καιρος ηταν να τα βρουνε. Ελπιζω να γυρισουν συντομα σπιτι και αυτος και η Ρεμπεκα, να εχουμε και τους τρεις Originals μαζι. Η ιστορια του Κλαους, θεε μου. Τον λυπηθηκα παρολο που δεν εδειξε πολλα. Sad 
Η Χειλι οσο παει την συμπαθω και περισσοτερο, αλλα σπαστηκα που ειπε σητν Νταβινα για την Αγκνες, εκει που πηγαινε να φυγει η Καμι, ξαφνικα εμφανιζεται μια Νταβινα και της κανει μαγια για να ξεχασει τον εξαναγκασμο. ΓΙΑΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ; Ασ'την να φυγει! Μια χαρα ετοιμαζε τα πραγματα της.crying 
Τελος, σχετικα μετον Μαρσελ και την Ρεμπεκα. Κριμα που απομακρυνθηκαν. Ελπιζω τωρα που-μαλλον- θα πανε στο παλιο τους σπιτι να γινει κατι παλι και ο Κλαους να της το επιτρεψει. Επισης αυτο με την οικογενεια του Κλαους. wow. Θελω να μαθω κι'αλλαα.erimi 

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ 14/1; ΓΙΑΤΙ;
ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ; cry

Vesper

Magical Identity

Δημοσίευση από Vesper Την / Το Σαβ Δεκ 07, 2013 5:43 pm

14 Γενάρη το επόμενο ε?Έχουμε καιρό να συνέλθουμε:P 

Σε μια γενική αποτίμηση:
Είχαμε καιρό να δούμε τον Κλάους στον(κακά τα ψέμματα) πραγματικά κακό του ευατό,και στο 1.09 και στο προηγούμενο.Το'χει.Τόσο απλά!Μπορεί και το κάνει.Εύγε αγόρι μου εύγε up 
Η Ρεμπέκα είναι πια πολύ αγαπημένος χαρακτήρας,και κάτι που μ'αρέσει αρκετά σε εκείνη είναι η συνέπεια της σε αυτόν.Δεν έχει σημασία που αυτό είναι οι απογοητεύσεις,τα heartbreaks,και τα πισώπλατα και μη,μαχαιρώματα όμως είναι πιστή στον ευατό της και τα πιστεύω της.Και όταν λέει ότι αρκετά τράβηξε τόσους αιώνες με τον Κλάους,το εννοεί και έχει δίκιο.Πιστεύω πως η μεταξύ τους σχέση είναι από τις πιο καλά δωσμένες και στις δύο σειρές.
Εlijah Hayley απλά απαξιώ.Είναι σαν να σιπάρω την μάνα μου με τον θείο μου.cross Και ας της πει κάποιος να κλείνει το στόμα της όταν δεν μιλάει,δεν έχει τίποτα το γοητευτικό να χάσκει έτσι.
Η Καμιλ εξελίσσεται πολύ ωραία σαν ιστορία.Η όλη αντίσταση σε ότι συμβαίνει γύρω της,τα όσα μαθαίνει και ξεχνάει και ξαναθυμαται,πολύ ωραίο.Και πολύ καλό φινάλε το τέλος με την Νταβίνα.

Alicia Spinnet
Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών
Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών

Αριθμός μηνυμάτων : 17870
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011

Magical Identity
Today's thought: It's not very punk rock of you to meet society's expectations

Δημοσίευση από Alicia Spinnet Την / Το Κυρ Δεκ 08, 2013 12:06 pm

η σειρά είναι τέλεια αλλά φοβάμαι ότι η ιστορία δεν θα μπορεί να τραβήξει από μόνη της για πάνω από έναν-δύο κύκλους και οι σεναριογράφοι θα το τραβήξουν και θα κάνει μεγάλη κοιλιά:P 

το κλαους/καμιλ είναι οτιπι, πρέπει να είναι για πάντα μαζί, κάνεις δεν νοιάζεται για την καρολαιν πλεον! βρήκαμε καλύτερη ξανθιά:P 
την χειλι την συμπαθούσα περισσότερο στα πρώτα επεισόδιαmouble mouble ελπίζω να συμπαθήσει και να αποδεχτεί τον κλάους για να την συμπαθώ ξανά.Razz 
ο ελαιτζα είναι θεός αλλά με εκνευρίζει πλέον το κόλλημα του με την χειλι και δεν είναι πλέον οτιπι για μένα αν και θέλω να γίνει κάτι μεταξύ τουςRazz

::

once you let the d a r k n e s s inside,
it never comes o u t.

Violleta Black
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 2572
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2013

Magical Identity
Today's thought: I am nothing special, of this I am sure. I am a common woman with common thoughts and I've led a common life. There are no monuments dedicated to me and my name will soon be forgotten, but I've loved another with all my heart and soul, and to me, this has always been enough..

Δημοσίευση από Violleta Black Την / Το Τρι Δεκ 10, 2013 8:28 pm

Δεν ζήτω πολλά, ενα επεισοδειο originals ζητάω και να που το τρώω στην μάπα για τις 14 Φεβρουαρίου!
I hate my life!!!

Mon cote artistique♥ :

Cassiopeia Black
Μαγικός Προσωπογράφος
Μαγικός Προσωπογράφος

Αριθμός μηνυμάτων : 23142
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2010

Magical Identity
Today's thought: Does this darkness have a name? Is it your name?

Δημοσίευση από Cassiopeia Black Την / Το Πεμ Δεκ 12, 2013 5:36 pm

14 Ιανουαρίου; Da fuck?  Razz 

Alicia Spinnet έγραψε:κάνεις δεν νοιάζεται για την καρολαιν πλεον! βρήκαμε καλύτερη ξανθιά:P 

Don't say that!  erimi Καλή και αυτή η ξανθιά αλλά η πρώτη ήταν η καλύτερη.  Razz 

Θέλω Ελάιτζα-Χέιλι kiss. Και το θέλω τώρα.  lalala 
Aκους εκεί I have to go.  cross 

^^:

anthian9

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από anthian9 Την / Το Παρ Δεκ 13, 2013 1:28 am

Cassiopeia Black έγραψε:14 Ιανουαρίου; Da fuck?  Razz 

Alicia Spinnet έγραψε:κάνεις δεν νοιάζεται για την καρολαιν πλεον! βρήκαμε καλύτερη ξανθιά:P 

Don't say that!  erimi Καλή και αυτή η ξανθιά αλλά η πρώτη ήταν η καλύτερη.  Razz 

ti? 
Να συγκρίνουμε τώρα την Κάμι που είναι ΕΔΩ και την Κάρολαιν που είναι εδώ...;
Η Κάμι είναι θεάρα και η Κάρολαιν ώρες-ώρες απλά drama queen και control freak  giveup 

-

Violleta Black
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Magical Identity
Today's thought: I am nothing special, of this I am sure. I am a common woman with common thoughts and I've led a common life. There are no monuments dedicated to me and my name will soon be forgotten, but I've loved another with all my heart and soul, and to me, this has always been enough..

Δημοσίευση από Violleta Black Την / Το Παρ Δεκ 13, 2013 10:54 pm

Σπόιλερ:
^Οποιαδήποτε είναι καλύτερη από αυτή!!
Σπόιλερ:
Ακόμα και η Κάθριν!Που σαν χαρακτήρα την πάω απίστευτα,σαν ζευγάρι δεν μου κόλλησαν ποτέ.
Η Σόφι από την άλλη μεριά

Απαιτώ να μάθω ΤΏΡΑ τι το στραβό έχει η καθεριν!

Να συγκρίνουμε τώρα την Κάμι που είναι ΕΔΩ και την Κάρολαιν που είναι εδώ...;
Η Κάμι είναι θεάρα και η Κάρολαιν ώρες-ώρες απλά drama queen και control freak

Συμφωνώ! Γενικά η Καρολάιν είναι ντραμα κουιν.

Mon cote artistique♥ :

Mirabelle Salvatore
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Magical Identity

Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Την / Το Σαβ Δεκ 21, 2013 9:23 pm

Κι εδώ έχω μείνει πίσω αλλά όχι πολύ όπως οι άλλες σειρές, πάλι καλά... Λοιπόν...

1χ08:
Το μόνο που ευχαριστήθηκα σε αυτό το επ, ήταν το κεφαλοκλείδωμα που 'έφαγε' ο Τάιλερ (καλά να πάθεις σκ@τόλυκε κι εσύ  Razz  :P  ) κι οι ωραίες σκηνές Ελάιζα/Χέυλι & Κλάους/Καμίλ (μιλάμε τι ωραία που εξελίσσονται τα ειδύλλια  Razz  In Love  )
Αχ κακόμοιρε Ελ τι έχεις περάσει κι εσύ, κι βλέπει ότι κι η άλλη ενδιαφέρεται κι όμως την απομακρύνει για να μην πάθει τα ίδια όπως κι πολλές άλλες, αχ κακομοίρα ανιψιά Καμίλ τι περνάς κι εσύ (καλά μιλάμε ο Ιερέας/θείος τι κούκλος τώρα τον πρόσεξα  Razz  )έχεις τον άλλον κι σε εξαναγκάζει αλλά εξομολογείται κι ανησυχεί για χάρη σου δεν λέω... Στο τέλος με την blondie ψυχολόγο κι τι ανακάλυψε δεν έχω ιδέα, οπότε όποια θέλει ας με διαφωτίσει...  Razz  Η λύκαινα πάλι με τα οικογενειακά της χαμένο κι εκεί το'χω, τον Κλάους δεν τον λυπήθηκα αλλά όταν τον είδα στο τέλος να κλαίει κάτι 'έσπασε' μέσα μου...  cry  ο άλλος ο μαύρος κλασικά 'χέστηκε' πάνω του, κι πήρε το κέρμα , στην παντοδυναμία του Αρχικού Βασιλιά ...ε κι η Ρεμπέκα έτρεξε κι αυτή για εξομολόγηση. Κατ'άλλα ρε παιδιά είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα , έτσι?  Razz  Razz  Razz 

*Μου την έσπασε κάπως αυτό το επ., την μετάφραση σε κάποια σημεία την έβγαζα μονη μου, καθότι οι υπότ. ήταν ανύπαρκτοι.  erimi giveup 

ready to comply.:

HOUSE TYRELL

Growing Strong
Mirabelle Salvatore
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Magical Identity

Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Την / Το Τετ Δεκ 25, 2013 6:47 pm

Εμένα πάλι κάτι με 'χάλασε' σε αυτό το επ. όχι ότι δεν είχε καλές στιγμές αλλά...  Razz 

1x09:
Οκ το σαγηνευτικό μανάρι έγινε βασιλιάς, προκάλεσε το Human Society, με αποτέλεσμα αυτοί να κυρίξουν πόλεμο, έπεσε αίμα όπως ήταν αναμενόμενο, giveup  έδωσε διαταγή για αποκεφαλισμό λύκων, έτρεξαν του σκοτωμού τα αδέλφια να προστατέψουν το είδος της εγκύου λύκαινας (καθότι κι ο ευγενής Ελ έχει κάποιο χρέος σε αυτό το σημείο : In Love  ) ο μαύρος πάλι τα κάνει πλακάκια με τον βασιλιά, η Ρεμπέκα απογοητεύεται για άλλη μια φορά  Razz  , εγώ δεν ξέρω τι στο Βόλντι έγινε το 1919  Razz  , η Κάμι έχει αποτρελαθεί για άλλη μια φορά (για λύπηση είναι η κακομοίρα  giveup ) , κι ο γλυκούλης ιερέας έχει χάσει τα αυγά κι τα πασχάλια εξ ολοκλήρου αυτή τη φορά, τι να πρωτοσώσει ο κακομοίρης... Μόνο μια ανιψιά του έμεινε να νοιαστεί κι αυτός... Α! να μην ξεχάσουμε κι την 'πανίσχυρη' μάγισσα Νταβίνα που σήκωσε μπαιράκι κι θέλει να τους καταστρέψει\σκοτώσει όλους...  Razz  giveup   Κι εκεί που λέγαμε ότι η δακτυλογράφος/ ψυχολόγος θα την σκαπουλάρει με το ξαφνικό φευγιό της 'να'σου η μικρή να ζητά βοήθεια'... Φίλε αυτή η σκηνή στο τέλος, πρέπει να πόνεσε πολύ κρίμα...  confused  ti?   ¶ ρε Κάμι τι τραβάς κι εσύ με αρσενικά βαμπίρ εκεί μέσα.   Razz  giveup 
Κι ένα φιλί πια, με τόσα ειδύλλια που κυκλοφορούν εκεί μέσα δεν είδαμε, ούτε στον ψυχαναγκασμό Κλάους/Καμίλ (που τούτη δω πρέπει να είναι το αδύνατο σημείο του βασιλιά, φαίνεται όταν την αναφέρει ο ιερέας, το βλέμμα αλλάζει στην στιγμή  In Love {να σε δω εγώ όταν βρεθείς ενώπιον της άλλης blondie   :P  ) ούτε στην αγκαλίτσα Ελ/Χευλι: ρε ευγενή αφού το θέλεις το κορίτσι, το παραδέχτηκες κι στην αδελφή , φίλα το εκεί πέρα να τελειώνουμε.  Razz  Razz   Τίποτα... μόνο κάτι χαϊδολογήματα κι αγκαλίτσες, μεταξύ Τζος/Νταβίνα επίσης...  Razz   Βρε λες το παιδί από γκέι να γίνει straight στο τέλος με την μαγισσούλα?! Θα δείξει...  Razz  Razz  :P 
¶ντε 14/1 τώρα, υπομονή...  Razz 

ready to comply.:

HOUSE TYRELL

Growing Strong
Ariana Lestrange
Αστρονόμος
Αστρονόμος

Magical Identity

Δημοσίευση από Ariana Lestrange Την / Το Κυρ Ιαν 19, 2014 1:52 pm

Μόνο 3 συμπαθώ από εκεί μέσα, οι άλλοι δεν με ενδιαφέρει τι θα απογίνουν. Μόνο Κλάους, Μαρσέλ, Ελάιζα.  giveup 

Vesper

Magical Identity

Δημοσίευση από Vesper Την / Το Κυρ Ιαν 19, 2014 2:35 pm

Bαρέθηκα για κάποιο λόγο...πολύ!Είναι ίσως το overdose από Sherlock,που ξέρω ότι πρόκειται για διαφορετικά πράγματα,αλλά και πάλι ότι βλέπεις τόσο καλή τηλεόραση,δεν μπορείς να μην συγκρίνεις(έστω και λίγο).
Νομίζω ότι πάνε κάπως εναλλάξ με το tvd.Δηλαδή,πάει καλά και γερά το Originals,βαριόμαστε την ζωή μας στο TVD.Επανέρχεται κάπως δυναμικά το τελευταίο,σκεφτόμαστε,τώρα γιατί υπάρχει αυτό το επεισόδιο.Νομίζω είναι θέμα ισορροπίας...

Violleta Black
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Magical Identity

Δημοσίευση από Violleta Black Την / Το Δευ Ιαν 20, 2014 10:07 pm

*γκουχ γκουχ* μόνο εγώ παρατήρησα ότι τα δόντια τις Σοφι είναι κάπως.... περίεργα;

Mon cote artistique♥ :

anthian9

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από anthian9 Την / Το Τρι Ιαν 21, 2014 7:10 pm

Επεισοδιάρα το 1χ10! Από τον τίτλο με κέρδισε αμέσως. Και η πρώτη σκηνή απίστευτη.
Us girls will stick together!  blas&#233; 
Ρεμπέκα, Νταβίνα, Καμίλ! <3
1x11

-

anthian9

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από anthian9 Την / Το Τετ Ιαν 22, 2014 7:18 pm

1x11:
Ντάξει δεν υπήρχε.
CELEST YOU BITCH

1Χ12 ΠΡΟΜΟ

-

Katherine Black
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 5614
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2013

Magical Identity
Today's thought: It is important to remember that we all have magic inside us...

Δημοσίευση από Katherine Black Την / Το Τετ Ιαν 22, 2014 8:03 pm

τι γινεται με αυτη τη Σελεστ; Ελεος πια δεν εχουμε καταλαβει την τυφλα μας

Beauxbatons:

It's Hufflepuff time :
Ariana Lestrange
Αστρονόμος
Αστρονόμος

Magical Identity

Δημοσίευση από Ariana Lestrange Την / Το Σαβ Ιαν 25, 2014 11:14 am

11x1:
Νταβίνα. crying
Σελέστ, ακόμα δεν εμφανίστηκες και έχω αρχίσει να σε μισώ θανάσιμα.  Happy  

Mirabelle Salvatore
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Magical Identity

Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Την / Το Σαβ Ιαν 25, 2014 10:41 pm

1χ10:
Αυτή η Καμίλ πια;;!!! Έχει περάσει τα πάνδεινα , πόσο πόνο να υποστεί η κοπελιά πια;;!!! Ορίστε τώρα κατέληξε να είναι ενάντια του θείου της , άντε να τον εμπιστευτείς τον πάτερ πάλι...
Κι αυτή η Νταβίνα κρίμα το κορίτσι κι αυτό, από παντού 'πολιορκείται' κανέναν δεν εμπιστεύεται, κι αυτές οι μάγισσες πια, παίζει να είναι η μοναδική σειρά όπου μισώ/σιχαίνομαι την μαγεία/μάγισσες περισσότερο, δλδ πραγματικά. ¶ντε καλέ φέρτε αυτή τη Σελέστ να δω τι θα καταλάβετε... 
Εν τω μεταξύ η πρώτη σκηνή Ελάιζα/Χέυλι, ήταν πολύ...  In Love  In Love Τους τα'βγαλε όλα τα εσώψυχα η μικρή, αλλά οκ δεν μπορώ να πω ότι δεν τους άξιζε κιόλας... Ρεμπέκα, τραβάει κι αυτή βαρύ νταλκά... Κάμι προς το τέλος αποφασισμένη για όλα, Κρίμα για τον νεαρό βιολιστή, επίσης the friendship between Davina/Josh  In Love  In Love  In Love  
Εν κατακλείδη Μάρσελ/Ρεμπέκα/Κλάους για λύπηση... τι άλλο;!
Συνέχεια κι βλέπουμε... (αν κι βλέπω συνωμοσία μεταξύ γυναικών για Ρεμπέκα/Νταβίνα)... την Σόφι δεν την σχολιάζω, αδιάφορη...:down:  Razz  giveup 

edit by Amelia Blackfoot: Σου αφαίρεσα την μορφοποίηση, δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς χωρίς ιδιαίτερο λόγο. up

ready to comply.:

HOUSE TYRELL

Growing Strong
Katherine Black
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 5614
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2013

Magical Identity
Today's thought: It is important to remember that we all have magic inside us...

Δημοσίευση από Katherine Black Την / Το Κυρ Φεβ 02, 2014 2:21 pm

ψόφα σελεστ ψόφα!!!!

Beauxbatons:

It's Hufflepuff time :
anthian9

Magical Identity