.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ανακοινώθηκαν τα βραβεία Golden Snitches: Ελληνικές Σειρές, περάστε από εδώ να συγχαρείτε τους νικητές!!
Voldy Voldy Voldemort
Ο 2ος γύρος μαθημάτων στη Βιβλιοθήκη είναι έτοιμος και σας περιμένει!
Επέστρεψαν οι Σχολές! Διαβάστε εδώ.

Η πιο κάφρική σας πράξη

Μοιραστείτε
Morgan le Fay
Παράφρων
Παράφρων

Αριθμός μηνυμάτων : 32791
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
Blood Status: Pureblood
Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

Απ: Η πιο κάφρική σας πράξη

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Κυρ Σεπ 06, 2009 9:13 am

ας πω και γω....
ειμαι ιατρειο του μπαμπα
παιρνω κολλητο, κολλητη και 2 καλους μου φιλους και κατεβαινουμε καμαρα, babe....
εγω να φοραω λευκη ποδια του πατερα μου απο την κλινικη, τον βοηθουσα σε διαφορα στο εργαστηρι.
και του γιωργου του κολλητου μου, του ερχεται Η φαεινη ιδεα.
εγω το παιζω απο το κεντρο ψυχικης υγειας και αυτος απο το ιδρυμα ενα πραμα. ζητουσαμε απο τους περαστικους ενισχυση ταμειου, και ειχαμε ατου τον ιγνατιο (ενα παιδι που εχει παθηση και τα ματια του ειναι γουρλωμενα. επισης βαζει τα ποδια πισω απο το κεφαλι του) που λετε εγω με την ποδια να ζηταω λεφτα και οι αλλοι 2 να το παιζουν για το ιδρυμα.
3 ωρες αργοτερα, μαζεψαμε τη 300ρα και τα μοιρασαμε και κατι ψιλα που εμειναν τα δωσαμε στις αλλες 2 που δεν εκανα και τπτ
την αλλη μερα με τον γιωργο λεμε να το παιξουμε γαλλιδες πορνες. ενας γιου χου πλησιαζει τον γιωργο και του λεει παμε, και ευτυχως τοτε περνουσε αστυνομια. αλλιως ο γιωργος δε θα γλυτωνε. μα ετσι και αλλιως αν μας επαιρναν στα σοβαρα, ειχαμε τη ραφαελια (1.85, μαθηματα τζουντο μαυρη ζωνη 2 νταν) οποτε ημασταν οκ.
μετα απο αυτο το 2ημερο δεν ξανακαναμε κατι τετοιο αλλα ειχαμε σκασει στα γελια. δεν θυμαμαι να γελασα ποτε περισσοτερο στη ζωη μου.

αμα μαθευτει εκτος του φορουμ πεθανατε. erimi

The best thing for being sad… is to learn something. That is the only thing that never fails. You may grow old and trembling in your anatomies, you may lie awake in the middle of the night listening to the disorder of your veins, you may miss your only love, you may see the world around you devastated by evil lunatics, or know your honour trampled in the sewers of baser minds. There is only one thing for it then — to learn. Learn why the world wags and what wags it. That is the only thing the mind can never exhaust, never alienate, never be tortured by, never fear or distrust, and never dream of regretting.

-8
Πέσανε νταρκίλες και φταίει η Πόρτγκας:

Merlin Longstaff
Θανατοφάγος
Θανατοφάγος

Αριθμός μηνυμάτων : 1091
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2009

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Blood Status:
Today's thought:

Δημοσίευση από Merlin Longstaff Την / Το Πεμ Οκτ 08, 2009 12:18 am

Όταν είχα πετάξει ένα στυλό σε μια αντιπαθητική συμμαθήτρια.
☮

Look, don't I manage to look completely innocent and meek? Just U wait and see...
Curse
Τάγμα του Φοίνικα
Τάγμα του Φοίνικα

Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2009

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: Petarted

Δημοσίευση από Curse Την / Το Πεμ Οκτ 08, 2009 12:20 am

οταν βαρεσα μια μεγαλη πετρα αντι για μια μπαλα ποδοσφαιρου...

Με τη λεξη μαγεια δεν σκεφτομαι ραβδια...Αλλα εμενα και εκεινη να ειμαστε μαζι...σε ενα μερος που κανεις δε θα μας βρει...ΜΟΝΟΙ...

Raven
Πρωτοετής στην Σχολή
Πρωτοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2010

Magical Identity
Blood Status:
Today's thought:

Δημοσίευση από Raven Την / Το Παρ Ιαν 08, 2010 12:44 am

Χμμμμμμμ,εγω κυριως καφρικες πραξεις κανω...ποια να πρωτοθυμηθω...μια φορα που βαριομουν ειμασταν στην πλατεια με εναν φιλο μου 3εκιναει να βρεχει και εγω ωσ γνωστη λατρης της βροχης σικωνομαι τον αρπαζω και του μαθαινω βαλς και αρχισαμε να χορευουμε μεσα στην βροχη(αυτο βεβαια θα ηταν ποιο ρομαντικο αμα ηταν καποιοσ που μου αρεσε).Την αλλη φορα ημουν με την παρεα μου παλι στην πλατεια και πηγαινα σε ακυρους ανδρες και τουσ ελεγα οτι ενας απο τους φιλους μου τον γουσταρει ενας μαλιστα ζητησε και τηλεφωνο. rofl .Μια αλλη φορα ημασταν με τα παιδια και βαριομασταν και τους εψισα να παμε μεχρι την παραλια τελικα κατα της 3 το πρωι φτασαμε και καναμε μπανιο φυγαμε απο εκει στις 3 το μεσημερι!!Γενικα εχω απειρες αλλα μην σας ζαλιζω!!!

Raven
Πρωτοετής στην Σχολή
Πρωτοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2010

Magical Identity
Blood Status:
Today's thought:

Δημοσίευση από Raven Την / Το Παρ Ιαν 08, 2010 12:46 am

Sorry,που το ανεβασα δυο φορες αλλα ειμαι ακομα λιγο αχρηστη στα ηλεκτονικα:$
elliza
Λύτης Κατάρων
Λύτης Κατάρων

Αριθμός μηνυμάτων : 13381
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Magical Identity
Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

Δημοσίευση από elliza Την / Το Παρ Ιαν 08, 2010 3:06 pm

Οταν ημουν στο δημοτικο ειχα παει μια φορα σε εναν παιδοτοπο και ειχα γνωρισει ενα αγορακι που ηταν τριων αρχισαμε να παιζουμε αλλα μετα απο λιγο αρχισε να μου σπαει τα νευρα γιατι με ακολουθουσα οπου κι αν πηγαινα οποτε την ωρα που ειμασταν μεσα σε καποιο παιχνιδι και αυτος δεν με εβλεπε κρυβομουν και τον εβλεπα που με εψαχνε και εκλαιγε...μετα απο λιγο ξαναεμφανιζομουν και τον μαλωνα και του ελεγα "που πηγες και σε εψαχνα παντου?"Α του εβαλα και μια τρικλοποδια!

AΡΝΟΥΜΑΙ
ΝΑ ΓΙΝΩ
ΑΥΤΟ
ΠΟΥ
ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
head of derp:
Jace Wayland
Αστρονόμος
Αστρονόμος

Αριθμός μηνυμάτων : 11953
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

Δημοσίευση από Jace Wayland Την / Το Κυρ Οκτ 03, 2010 4:57 pm

Εγω πριν λιγους μηνες ειχα παει βολτα με κατι παιδια και βλεπω κατι γριες να σταυροκοπιουνται στο ασχετο παω κι εγω στο ασχετο και αρχισα να φωναζω ΑΛΙΙΙ ΚΑΙ ΤΡΙΣΑΛΙΙΙΙΙΙΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΕΙΙΙΙΙΙΙ :P επειδη αρχιζα να φωναζω ξαφνικα επρεπε να βλεπατε τις γριες...κοντεψαν να παθουν εμφραγμα evil Razz

Hecate
Member of Order of Merlin 3rd
Member of Order of Merlin 3rd

Αριθμός μηνυμάτων : 11095
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

Magical Identity
Blood Status: Muggle born
Today's thought:

Δημοσίευση από Hecate Την / Το Κυρ Οκτ 03, 2010 6:22 pm

India Selwyn Jones έγραψε: Οταν ημουν στο δημοτικο ειχα παει μια φορα σε εναν παιδοτοπο και ειχα γνωρισει ενα αγορακι που ηταν τριων αρχισαμε να παιζουμε αλλα μετα απο λιγο αρχισε να μου σπαει τα νευρα γιατι με ακολουθουσα οπου κι αν πηγαινα οποτε την ωρα που ειμασταν μεσα σε καποιο παιχνιδι και αυτος δεν με εβλεπε κρυβομουν και τον εβλεπα που με εψαχνε και εκλαιγε...μετα απο λιγο ξαναεμφανιζομουν και τον μαλωνα και του ελεγα "που πηγες και σε εψαχνα παντου?"Α του εβαλα και μια τρικλοποδια!

Θεά! Έχω κάνει και γω κάτι τέτοια Razz

.
Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
alsο wik:

elliza
Λύτης Κατάρων
Λύτης Κατάρων

Αριθμός μηνυμάτων : 13381
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Magical Identity
Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

Δημοσίευση από elliza Την / Το Κυρ Οκτ 03, 2010 7:48 pm

Πω!Το είχα ξεχάσει αυτό το ποστ Razz

Δε μετανιώνω πάντως.Μου την δίνουν τα κλαψιάρικα γλυκούλικα μωράκια [angel]

AΡΝΟΥΜΑΙ
ΝΑ ΓΙΝΩ
ΑΥΤΟ
ΠΟΥ
ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
head of derp:
Hermione Granger.
Χρυσούχος
Χρυσούχος

Αριθμός μηνυμάτων : 2410
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2010

Magical Identity
Today's thought: My father will hear about this!

Δημοσίευση από Hermione Granger. Την / Το Κυρ Οκτ 03, 2010 8:07 pm

Scorpion έγραψε:
ermionaki έγραψε:Το μονο που μου ερχεται τωρα ειναι μια φορα παλια εβαζα στο γατο μου να φαει και απεναντι ηταν ενας αλλος γατος που μαλωνε συνηθως με δικο μου και αρχισα να του φωναζω" Κοιτα κοιτα, χα χα χα, αυτος θα φαει ενω εσυ οχι, ουστ κωλογατο!" Και να κουναω τη τροφη περα δωθε και ο κοσμος να χαζευει...

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα

θα πεθανω rofl rofl rofl rofl rofl

Narcissa έγραψε:Βασικα εγω μονο καφρικες πραξεις κανω....

Πριν 2 με 3 χρονια,ειχα ντυθει διαβολακι μη φανταστητε τιποτα ιδιαιτερο αλλα απλα ειχα βαλει κατι κερατακια και φοραγα μαυρα και εντονο βαψιμο...οποτε με ειδε μια γρια στο δρομο,και εκανε το σταυρο της...παιδια δεν αντεξα....με το που τη βλεπω κανω μια αποτομη κινηση προς το μερος της και κανω κερατακια...της κανω ενα
'χαααααααααα'

τρεις και μια της πηγε της καημενης και μ εβριζε...
'αντε στο δια***'
'ειμαι ηδη εκει μουαχαχαχαχαχα'

SiMoS έγραψε:λοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ μαρια!!!χχαχαχαχ ελιωσα!!!

λοιποοον...

εγω θα σας πω την πιο τωρινη μου...

πρωι πρωι κοιμομουν....ακουω καποια στιγμη το κουδουνι κ παω να ανοιξω...εεε ειδα κατι συμμαθητριες της αδερφης μου(της μικρης) κ ειχαν ερθει να τραγουδησουν...με το που με βλεπουν παιρνουν το αγγελικο τους υφος και μου λενε " να τα πουυυυμε???"

εεε τι να κανω ο ανθρωπος...ηθελα να κοιμηθω...τους λεω διχως δευτερη σκεψη "ΟΧΙ!!" και τους κλεινω την πορτα στη μουρη... evil evil

Ms Padfoot έγραψε:Αχ το τοπικ μου....

Τι να πρωτοσκεφτω?
Γενικα ζω μες της καφριλα....

Χθες για παραδειγμα, εφερα ενα μπολ με πατατες των Goodys στο κεφαλι ενος παιδιου επιτηδες....

Και του κανω..

''Γουρουνι!Αλλητη!Που με παρατησεις για αυτη την τσουλ@ !Ντροπη...''

Του εδοσα κι ενα χαστουκι και κερδισα και το στοιχημα που ειχα βαλει με τα παιδια...

Εχει καταντισει καθημερηνοτητα το ολο ζητημα.... :P

Seven έγραψε:
ms_padfoot!!! έγραψε:Αχ το τοπικ μου....

Τι να πρωτοσκεφτω?
Γενικα ζω μες της καφριλα....

Χθες για παραδειγμα, εφερα ενα μπολ με πατατες των Goodys στο κεφαλι ενος παιδιου επιτηδες....

Και του κανω..

''Γουρουνι!Αλλητη!Που με παρατησεις για αυτη την τσουλ@ !Ντροπη...''

Του εδοσα κι ενα χαστουκι και κερδισα και το στοιχημα που ειχα βαλει με τα παιδια...

Εχει καταντισει καθημερηνοτητα το ολο ζητημα.... :P

evil evil evil evil

Αυτή είσαι..Η μόνη πραγματικά κάφρικη πράξη που έχω διαβάσει σε τούτο το τόπικ..

Μια πρόσφατη που θυμάμαι..Την Τρίτη που μας πέρασε είχε πάρτυ το σχολείο μας..Ε και σε κάποια φάση βλέπω μια κοπέλα (μεγάλη καρ10λ@,την ξέρω) να μπαίνει στις τουαλέτες των αγοριων με έναν τυπά..Μετά απο λίγο άρχισε να την ψάχνει η παρέα της να φύγουνε (ήταν 6-7 άτομα)..Και τους μαζεύω όλους έξω απο τις τουαλέτες..αχ0χα0χ0α0α0χα0χα0χα0χα..Μετά απο λίγο βγήκε και ήταν όλοι έτσι " Shocked " ..

:nasty:

Darkness έγραψε:Αχ, παιδιά Εχω λιώσει!!!

Ναρκίσα, έχεις αχτι τις γιαγιάδες ή είναι ιδέα μου? :P

Λοιπόν, όταν ήμουν 5-6 χρονών, τα είχε η αδερφή μου με εναν που δεν τον χώνευα. Μια μέρα λοιπόν που είχε να με προσέξει γιατί έλειπαν οι γονείς μου, τον έφερε σπίτι για παρέα. (σημείωση: είχα τα νεύρα μου). Μπαίνει που λέτε μέσα το παιδί, αφήνω να περάσουν 5-10 λεπτά κι αρχίζω να εκσφενδονίζω παιχνίδια αραιά και που παιχνίδια χωρις να με βλέπουν. Στην αρχή δεν τον πετύχαινε κανένα και κοιτούσε να δει από που του έρχονταν. Τελικά του ήρθε ένα πλαστικό πιατο στο κεφάλι και εμφανίζομαι εγώ με μια σακούλα παιχνίδια και τον στρώνω στο κυνήγι!

Αλλά, το φχαριστήθηκα!
Καμένα όλα σας! Cool
Έχω λιώσει!

They're
both strong-minded people and
Hermione could have helped pull Draco
towards the light - been his saving grace - much like Lily was to Snape.

-J.K. Rowling
nikitas
Τριτοετής στην Σχολή
Τριτοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010

Magical Identity
Today's thought: ο μονος που μπορει να σου κανει κακο ειναι ο εαυτος σου...ποτε μην τα παρατας συνεχιζε να προσπαθεις οσες φορες κι αν σε ριξουν κατω...εσυ παντα πρεπει να σηκωνεσαι και καποτε θα δικαιωθεις!!!

Δημοσίευση από nikitas Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 8:41 pm

ειστε ολοι καφροι!!!λατρευω την καφριλα και ζω μεσα σ αυτην Very Happy ημουν με την γουρουνα και περναω διπλα απο μια γρια και της κανω μωρο θα αναιβεις να σε παω σπιτι μου? μετα αρχισε τα δικα της...αντιχριστε βρωμοπαιδο :P οταν θα χω χρονο θα γραψω 10 χρονια καφριλας

[b][center]Your hands can't hit what your eyes can't see
Nearly Headless Nick
Ministry's Ambassador
Ministry's Ambassador

Αριθμός μηνυμάτων : 38081
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2009

Magical Identity
Today's thought: Σα το σουγιά καρφώνεται η μοναξιά στο ώμο μου.

Δημοσίευση από Nearly Headless Nick Την / Το Τρι Οκτ 25, 2011 5:20 pm

Είπα χοντρό ψέμα. Αρκετό καιρό πριν. erimi
Σπόιλερ:
να επαναφέρουμε τα παλιά τόπικς σιγά-σιγα

“Still I pictured having you for fifty, sixty more years.
I thought I might be ready then to let you go. But it's you,
and I realize now that I won't be anymore ready to lose you
then than I am right now. Which is not at all.”
_LadyGrace_
Μαγικός Προσωπογράφος
Μαγικός Προσωπογράφος

Αριθμός μηνυμάτων : 1095
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011

Magical Identity
Today's thought: some things are worth fighting for, some feelings never change

Δημοσίευση από _LadyGrace_ Την / Το Πεμ Οκτ 27, 2011 1:55 pm

μια φορα εβλεπα 8 η ωρα το πρωι μεσω skype με εναν φιλο μου μια κορεατικη σειρα erimi

Stacy Potter Black
Χρυσούχος
Χρυσούχος

Αριθμός μηνυμάτων : 833
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από Stacy Potter Black Την / Το Πεμ Οκτ 27, 2011 2:10 pm

εγω και η πρωην κολλητη μου, σε καποια φαση γυριζαμε απο παραλια ξημερωματα με λεωφορειο... και ειχαμε μαζι ενα σακ-βουαγιαζ με τα πραγματα, μεσα στα οποια και ενα ασχετο γουνακι που ειχε ξεμεινει απο πιο παλια. ε καθοντουσαν κατι γριες απεναντι μας και μας κοιτουσαν με μισο ματι. και σκεφτηκαμε να τις δουλεψουμε...(ντυμενες στα μαυρα κλασσικα εμεις κτλ) λεει λοιπον η αλλη "τα πηραμε ολα μετα την τελετη?" και απανταω "ναι μονο τα μαυρα κερια ξεχασαμε αλλα τελειωναν ουτως ή αλλως" λεει "η γατα που θυσιασαμε που ειναι?" απανταω "να στην τσαντα, θες να την δεις?" "Ναι, για ανοιξε" και ανοιγω λιγο το σακ-βουαγιαζ να φανει το γουνακι. Περιττο να πω οτι οι γριες τρομαξαν καναν σταυρους κτλ... και λεει η μια τους "Ο θεος μαζι μας!" ε απανταω κι εγω "Θεος? δεν τον ξερω αυτον τον τυπο..."
Πηγαν και κατσαν τερμα πισω στο λεωφορειο και μας κοιταζαν σαν να περιμεναν να τις φαμε!(χοντρο το δουλεμα, και πετυχημενο χεχεχε)
Hermione Black
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Αριθμός μηνυμάτων : 11939
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010

Magical Identity
Today's thought: Αν ελπίζεις σε κάτι, κανείς δεν μπορεί να σου διώξει την ελπίδα

Δημοσίευση από Hermione Black Την / Το Τετ Νοε 09, 2011 3:03 pm

Pumpkin Queen έγραψε:εγω και η πρωην κολλητη μου, σε καποια φαση γυριζαμε απο παραλια ξημερωματα με λεωφορειο... και ειχαμε μαζι ενα σακ-βουαγιαζ με τα πραγματα, μεσα στα οποια και ενα ασχετο γουνακι που ειχε ξεμεινει απο πιο παλια. ε καθοντουσαν κατι γριες απεναντι μας και μας κοιτουσαν με μισο ματι. και σκεφτηκαμε να τις δουλεψουμε...(ντυμενες στα μαυρα κλασσικα εμεις κτλ) λεει λοιπον η αλλη "τα πηραμε ολα μετα την τελετη?" και απανταω "ναι μονο τα μαυρα κερια ξεχασαμε αλλα τελειωναν ουτως ή αλλως" λεει "η γατα που θυσιασαμε που ειναι?" απανταω "να στην τσαντα, θες να την δεις?" "Ναι, για ανοιξε" και ανοιγω λιγο το σακ-βουαγιαζ να φανει το γουνακι. Περιττο να πω οτι οι γριες τρομαξαν καναν σταυρους κτλ... και λεει η μια τους "Ο θεος μαζι μας!" ε απανταω κι εγω "Θεος? δεν τον ξερω αυτον τον τυπο..."
Πηγαν και κατσαν τερμα πισω στο λεωφορειο και μας κοιταζαν σαν να περιμεναν να τις φαμε!(χοντρο το δουλεμα, και πετυχημενο χεχεχε)

εσύ είσαι δικη μου κορη!!
Εμείς με την παλιά μου παρέα, είχαμε ενα ροκ συγκρτοτιματακι ενα βραδυ ειχαμε μια συναυλεια στο οδειο, ξερετε κλασσικα μαυρο ντυσιμο σκουλαρικια απο πανω μεχρι κατω, τα αγορια ολοι εχουν τατου και λυπά!
Τελειώσαμε κατα τα μεσανυχτα, αλλά ήταν διακοπές, οπότε στηνπ αλιά λευκωσια κυκλοφορούσαν διάφοροι, και πολλά παιδάκια επτα οκτο χρωνών στην πλατεια ρε παιδι μου να κανουν βλακιες και λυπά, οπότε κι εμείς πέρνουμε το κραγιόν της μια κοπέλας και γεμίζουμε τον ντραμερ μας με κραγιον στο προσωπο λες και ηταν αιμα (καθολου δνε εμοιαζε εν το μεταξυ) στα δέκα μέτρα που τους πλυσιάσαμε φύγανε τρέχοτνας Razz

Bellatrix Wanna-be-Riddle
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 622
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2011

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από Bellatrix Wanna-be-Riddle Την / Το Τετ Νοε 09, 2011 4:57 pm

έβαψα τα θρανία και την πλήρωσε άλλος.Στο δημοτικό

"Potter, you cannot win against me!
I was and am the Dark Lord's most loyal servant."

Σπόιλερ:
Σteam, γιατί νιώθουμε
Aurora Sinistra
Golden Snitches Award
Golden Snitches Award

Αριθμός μηνυμάτων : 8408
Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από Aurora Sinistra Την / Το Παρ Μαρ 02, 2012 12:31 am

εγώ πειράζω όλη την ώρα τη γιαγιά μου που είναι θεούσα.για τους emo της λεω ,οτι με προσηλυτισαν σατινιστες τηεσ εχω πει, οτι θελω να ασπαστω το βουδισμο, οτι τα εφταξα με εναν μεγαλυτερό μου, κτλ.
επίσης στα προφορικα του προφισιενσι εδινα με ενα παιδακι που δεν ηταν τοσο καλο και ειχε κοπει μια φορα.εγω ομως ημουν πολυ ανχωμενη καιτο κοματι με τις εικονες ηταν λιγο δυσκολο .εκεινος λοιπον επειδη δεν μπορουσε να πει κατι για τις αλλες εικονες αρχισε σε καποια φαση να ξαναγυρναει σε αυτες που ειχαμε πει.του ειπα λοιπον οτι ξερεις αυτες τις εικονες τις εχουμε ειδη αναλυσει ας μιλησουμε για αυτη την εικονα(και διαλεγω την πιο δυσκολη).αντε απο κει το χαμενο που θα με ανχωσει κιολας.!!

Tom Marvolo Riddle
Member of Order Of Merlin 1st
Member of Order Of Merlin 1st

Αριθμός μηνυμάτων : 30732
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

Magical Identity
Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Την / Το Τετ Απρ 25, 2012 2:34 pm

Αυτή εδώ, σημερινή :P

Statler
Phineas Nigellus Black
Member of Order Of Merlin 2nd
Member of Order Of Merlin 2nd

Αριθμός μηνυμάτων : 63905
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Magical Identity
Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Την / Το Τετ Απρ 25, 2012 2:49 pm

όβελ έγραψε:Αυτή εδώ, σημερινή :P

rofl rofl rofl

Δεν πας καλά rofl rofl

Κάφρε Cool
Σπόιλερ:
oh!

Carl
Druella Black
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος

Αριθμός μηνυμάτων : 6304
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Magical Identity
Today's thought: "Are we really going to do this again? We both know I could rip you to shreds and do my nails at the same time."

Δημοσίευση από Druella Black Την / Το Τρι Μαϊος 29, 2012 6:11 pm

Οταν εβαλα αυτογκολ στον πρωτο μου αγωνα ποδοσφαιρου rofl

Humanity is a vampire's greatest weakness.
No matter how easy it is to turn it off, it keeps trying to fight it's way back in.
Sometimes I let it.

♥:

Proud Rusher
Beatrice Lightwood
Αστρονόμος
Αστρονόμος

Αριθμός μηνυμάτων : 1762
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2015

Magical Identity
Today's thought: -You're weird. -Sorry. -it was a compliment.

Δημοσίευση από Beatrice Lightwood Την / Το Πεμ Δεκ 17, 2015 5:32 pm

στη δευτερα δημοτικου ειχα ξεχασει να κανω τις ακησεις μου στα μαθηματικα και ως αθωο και γλυκο παιδακι που τοτε ακομα εκανε τα μαθηματα του , ειχα στεναχωρηθει πολυ...ετσι λοιπον πηγα στη τσαντα ενος κοριτσιου που καθοταν απεναντι μου και πhρα το δικο της τετραδιο...μετα έβγαλα τα καρτελάκια απ το δικο μου και το δικο της και τα αντάλαξα...περιτo να πω οτι έγινε της πόπης εκείνη τη μέρα.. :P η κυρία να ρωτάει το κορίτσι γιατί δεν έκανε τις ασκήσεις του, αυτη να κλαίει και να ορκίζεται πως τις έκανε, η δασκάλα να της λέει πως δε κάνει να λέμε ψέματα και αυτή να κλαίει πιο πολύ... εγώ εν το μεταξύ στη γωνίτσα μου τον κινέζο... περιτό να πω οτι πέρασε άπειρη ώρα μέχρι να καταλάβει η κυρία τι είχε συμβεί. Το θετικό είναι πως τη γλύτωσα με ένα απλό κύρηγμα... matakia
επίσης στη πρώτη γυμνασίου με είχαν βάλει να είμαι υπεύθυνη του κλειδιού της τάξης...δηλαδή εγώ ξεκλείδωνα να μπουμε στη ταξη εγω κλείδωνα οταν βγαίναμε όλοι και τα σχετικά... μια μέρα λοιπόν ένας φίλος μου με πείραξε οτι δε θα τολμούσα να κλειδώσω κάποιον μέσα... :3 εγω λοιπόν ως ξεροκέφαλο ων που είμαι το πήρα ως πρόκληση και έτσι με το που χτύπησε το κουδούνι περίμενα να βγουν ολοι έξω και να μείνει κάποιο θυμα παιδι μονο του μέσα... για καλή μου τύχη ένα παιδί άργησε λίγο να βγει γιατί έψαχνε τα λεφτά του για το κυλικείο...έτσι λοιπόν βγαίνω γρήγορα εγώ τον κλειδώνω, βάζω τα κλειδιά στη κλειδωθήκη (μη με πάρουνε και χαμπάρι) και την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια....την επόμενη ώρα είχαμε φυσική στο εργαστήριο μπαίνουμε όλοι μέσα κανονικά... περνάει ένα 5λεπτο και μας ρωτάει ο καθηγητής που χάθηκε ο βλάσης...(his name btw) εγώ πάλι την ανήξερη...περνάει κανα 15 δεν έχει δειξει κανένα ίχνος ζωής...εγώ εν το μεταξύ είχα αρχίσει να νιώθω άσχημα γιατι του είχαν βάλει και απουσια... στο 25λεπτο χτυπάει η πόρτα και τον βλέπουμε να μπαίνει μέσα λαχανιασμένος...τον ρωτάει ο καθηγητης που χάθηκε και του εξηγεί...να χει σκάσει ολη η τάξη στα γέλοια (πρωτάκια τότε κάτι τέτοια μας φαίνονταν absolutely hilarious ). αποδείχθηκε πως είχε φωνάξει απο το παράθυρο τα παιδια που εκαναν στο προαύλιο γυμναστική και κάποιο από αυτά είχε πάει να του ανοίξει...  ευτυχώς δεν τίθηκε το θέμα του ποιος τον είχε κλειδώσει...
γενικά έχω κάνει πολλά τέτοια... *evil laugh* c\'mon

Yes, I'm a shadowhunter ♥

-I saw Galaxies in your eyes.

♡:

Meliora Lestrange
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2016

Magical Identity
Today's thought: I can feel the thunder that's breaking in your heart I can see through the scars inside you

Δημοσίευση από Meliora Lestrange Την / Το Κυρ Ιαν 10, 2016 10:42 pm

Οταν ημουν μικρακι επινα μπυρα κι ετρωγα κρεμμυδακια φρεσκα κι οι γονεις μου αντι να με σταματησουν με εβγαλαν και φωτογραφια

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Δεκ 12, 2017 4:31 am