.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ακούσατε, ακούσατε! Το Υπουγείο Μαγείας έβγαλε νέο Δελτίο Τύπου!
Είδατε τη νέα ταινία ?

Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ?

Ψηφοφορία

ΚΑΠΝΙΣΜΑ

[ 17 ]
Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 I_vote_lcap7%Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 I_vote_rcap [7%] 
[ 212 ]
Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 I_vote_lcap93%Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 I_vote_rcap [93%] 

Σύνολο Ψήφων: 229
Lisette de Lapin
Lisette de Lapin
Αστρονόμος
Αστρονόμος

Αριθμός μηνυμάτων : 11321
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2011

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: κεφτέδες.

Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Empty Απ: Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ?

Δημοσίευση από Lisette de Lapin Την / Το Κυρ Σεπ 23, 2018 2:39 pm

The Sorting Hat έγραψε:
Immortality Dumbledore έγραψε:Κατηγοριματικα ΟΧΙ! Και οσες φιλες μου βλεπω....μου γυριζει το ματι!yaya

Roxanne Derwent έγραψε:ΚΑΤΑ.-
Τελείως κατά. Μου 'χει μείνει απ' τα παιδικά μου χρόνια που κάπνιζε ο πατέρας μου και έτρωγα όλο τον καπνό στα μούτρα και τον έχω σιχαθεί. Γενικά δε θέλω να καπνίσω ούτε για να "δοκιμάσω". Ούτε καν.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ matakia

AXXAXAXAXXAXAXAXXAXAXAXAXXA

Κατά γιατί οι μπινέδες ανέβασαν το μαλμπορο το τατσ στα 4.10.
Και γιατί θέλω να πάρω αθλητικά παπουτσια και με μαύρα πνευμόνια δεν θα μπορώ να τα χρησιμοποιήσω και θα πάνε τσάμπα τα λεφτά.
Σοβαρά τώρα, το τελευταίο χρόνο (με διαλείμματα βεβαια) το είχα κοψει και καπνιζα μόνο τις περιόδους που δεν ήμουν καλά ή που καποιος μου προσέφερε έξω κλπ, κι αυτό γιατί αποφάσισα να προσέξω λίγο την διατροφή και την υγεία μου και δεν μου καθόταν καλά να φάω το κοτοπουλακι μου με τη σαλατα και μετα να παω να καπνισω :P Τώρα για ακόμη μια φορά το έχω κόψει και θέλω πολύ να μην ξαναξεκινήσω. Βεβαια δεν θα μου απαγορεύω ένα τσιγάρο καπου έξω κάαποια στιγμή, αλλά μεχρι εκεί. Πέρα απο εκεί είναι χάσιμο χρημάτων, ενέργειας και επηρεάζει την αντοχή και την αναπνοή μου, μου κάνει κακο (κι ας μην καπνίζω γενικά πάρα πολύ) και δεν πολυσυνάδει με τον τρόπο ζωής που θα θελα απο εδώ και πέρα να ακολουθήσω.
Cassandra Black
Cassandra Black
Member of Order Of Merlin 2nd
Member of Order Of Merlin 2nd

Αριθμός μηνυμάτων : 33550
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Blood Status: Pureblood
Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Empty Απ: Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ?

Δημοσίευση από Cassandra Black Την / Το Κυρ Σεπ 23, 2018 6:47 pm

Τελικά μόνο εγώ λέω όχι από τα μικράτα μου και παραμένει όχι. Razz
Απορώ τι σας συμβαίνει :P

Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Sgmaed_by_erevia-dcnkvf8

Fear is the mind-killer:
Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Wot_stamp__brown_ajah_by_xxtayce-d5l2pfdΚάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Mountza_by_erevia-d9o4rhrΚάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 GhxwoxΚάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 852fde05c3864d51158dc11955759b5e-d5x32s6Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 SjxwoxΚάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Wf5doxΚάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Nosysquad_by_erevia-d9o1ici
Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Greyjoyf_by_erevia-d9o4rhw
Mirabelle Salvatore
Mirabelle Salvatore
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Αριθμός μηνυμάτων : 14259
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Blood Status: Muggle born
Today's thought: 'HAIL HYDRA'

Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Την / Το Τετ Σεπ 26, 2018 8:17 pm

^Γκχ, γκχ, εμείς εδώ τι κάνουμε, μπρίκια κολλάμε. Razz

Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Hilal_12
Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 B6onq111
I couldn't breath for months. / I can't breath when I don't see you. ~ HxL. :

Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Tumblr_padgs4gf1s1qk8rzpo6_400
Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Mountza_by_erevia-d9o4rhrΚάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 Knights_Who_Say_Ni_by_matrex    

HOUSE TYRELL
Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 8fefe2dc-5ac9-4d9b-8462-e50929c75dc5_medium
Growing Strong
Κάπνισμα : Λέω ''ΝΑΙ'' ή ''ΟΧΙ'' ? - Σελίδα 26 ><font color=
The Sorting Hat
The Sorting Hat
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 35892
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2011

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: Life is like a box of chocolates. Except it's not.

Δημοσίευση από The Sorting Hat Την / Το Τρι Οκτ 23, 2018 6:38 pm

Lisette de Lapin έγραψε:
Βεβαια δεν θα μου απαγορεύω ένα τσιγάρο καπου έξω κάαποια στιγμή, αλλά μεχρι εκεί.

Πιο αστείο topic στο Hw rofl rofl .

Morgan le Fay
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Αριθμός μηνυμάτων : 32807
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
Blood Status: Pureblood
Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Σαβ Οκτ 27, 2018 2:35 pm

Berenice έγραψε:αναλογως τι τσιγαρο..αμα ειναι απο τα Ζωνιανα κατι παιζειι... :lol!:

Ρε τρόμπες, είμαστε το μόνο φόρουμ ΣΤΟΓΚΟΣΜΟ που για 1ο ποστ ενός τόπικ υπέρ ή κατά καπνίσματος έχουμε αυτό^ Laughing

Hecate έγραψε:"ΟΧΙ", έγραψε η Εκάτη ενώ με το άλλο χέρι τίναξε τη στάχτη του τσιγάρου της στο τασάκι.

Αν αναρωτιέστε, άργησα μισή ώρα στο ραντεβού μου και έψαξα ως τη 18η σελίδα αυτού του τόπικ για να βρω αυτό το συγκεκριμένο ποστ Laughing

Αυτά, και φιλιά :P

Don't leave,
don't leave...

I want you to realize when I'm gone.

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Μάης 24, 2019 2:29 am