.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο 2ος γύρος μαθημάτων στη Βιβλιοθήκη είναι έτοιμος και σας περιμένει!
Ανακοινώθηκαν τα βραβεία Golden Snitches: Ελληνικές Σειρές, περάστε από εδώ να συγχαρείτε τους νικητές!!
Επέστρεψαν οι Σχολές! Διαβάστε εδώ.

Τελευταία παράσταση που είδατε

Μοιραστείτε
Amycus
Member of Order Of Merlin 1st
Member of Order Of Merlin 1st

Αριθμός μηνυμάτων : 29165
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
Blood Status: Muggle born
Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

Απ: Τελευταία παράσταση που είδατε

Δημοσίευση από Amycus Την / Το Δευ Δεκ 02, 2013 1:36 pm

Roxanne Derwent έγραψε:Την είδαμε όταν κατεβήκαμε Αθήνα τριήμερη. Πραγματικά δεν είναι εξαιρετική;
Πραγματικά απο τις πολύ ωραίες παραστάσεις.oh! 

Hecate έγραψε:
Στο τελευταίο ποίημα που ήταν το "Απολείπειν ο Θεός Αντώνιον" όλοι οι ηθοποιοί κρατούσαν κεράκια και κοιτούσαν λυπημένοι το υπερπέραν εκτός από έναν που χαιρέταγε την Αλεξάνδρεια.
Μα γιατί δεν κοίταζαν τους συγγενείς τους; Απορώ... :P 

_
__
____
___
___
____
Cassandra Black
Member of Order Of Merlin 2nd

Αριθμός μηνυμάτων : 33541
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Blood Status: Pureblood
Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

Δημοσίευση από Cassandra Black Την / Το Πεμ Δεκ 26, 2013 1:41 am

Καρυοθραύστης στο Μπάντμιντον, 9.5/10, ήταν κάτι παραπάνω από υπέροχο oh!

Fear is the mind-killer:

Mirabelle Salvatore
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Αριθμός μηνυμάτων : 14204
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Today's thought: 'HAIL HYDRA'

Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Την / Το Πεμ Δεκ 26, 2013 12:30 pm

^Δεν με πήρες μαζί σου, κακούργα  Sad Razz 

I'm a sorceress, not a village herbalist.:

" />
HOUSE TYRELL

Growing Strong
FLEUR258
Κατασκευαστής/στρια ραβδιών

Αριθμός μηνυμάτων : 30320
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

Δημοσίευση από FLEUR258 Την / Το Κυρ Ιαν 05, 2014 1:32 am

Imperio έγραψε:Chatroom στο Θέατρο Τεχνης Καρολος Κουν.
Να το δείτε είναι εξαίρετο.

έλα ρε συ παίζεται ακόμα? <3
το είχα δει στην 2α Λυκείου!
Πόσο έχει το φοιτιτικό?  Razz 

<3:
All the stars are coming out tonight
They're lighting up the sky tonight
For you...

Imperio
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Αριθμός μηνυμάτων : 33152
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

Magical Identity
Today's thought: A to the G to the U to the STD I’m d boy because I’m from D 난 미친놈 비트 위의 루나틱 랩으로 홍콩을 보내는 my tongue technology

Δημοσίευση από Imperio Την / Το Κυρ Ιαν 05, 2014 2:09 am

Δεν ξέρω πήγα με ατέλεια.  :P 

_
_

Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
And the depression that came to play again
Min Yoongi is already dead (I killed him)
It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others

Stuff:

Μιάμιση ώρα ταινία. Κάψιμο για μια ζωή!
The North Remembers
FLEUR258

Αριθμός μηνυμάτων : 30320
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

Δημοσίευση από FLEUR258 Την / Το Κυρ Ιαν 05, 2014 9:09 pm

Να χαθείς  crying 

<3:
All the stars are coming out tonight
They're lighting up the sky tonight
For you...

Hrw Black Snape
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 694
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2011

Magical Identity
Today's thought: Αnyone who thinks sitting in a church can make you a christian,must also think that sitting in a garage can make you a car

Δημοσίευση από Hrw Black Snape Την / Το Δευ Ιαν 06, 2014 2:16 pm

Ανάκριση του Πέτερ Βάις στο θέατρο Τζένη Καρέζη με Καζάκο, Ορκόπουλο, Τσακίρη και άλλους που δεν ξέρω ονόματα αλλά ήταν εξαιρετικοί, οι περισσότεροι τουλάχιστον. Πάρα πολύ καλή η παράσταση. Σε βάζει κατ' ευθείαν στο κλίμα των στρατοπέδων συγκέντρωσης αφού στην είσοδο κιόλας του θεάτρου σε ψάχνουν οι κινούμενοι προβολείς και περνάς κάτω από την επιγραφή "ARBEIT MACHT FREI"- Η δουλεία απελευθερώνει, που υπήρχε και στο Άουσβιτς. Τη δίκη της Νυρεμβέργης πραγματεύεται αλλά δε λέει ονόματα κλπ. Εστιάζει στην ουσία του πράγματος. Ντάξει, η αλήθεια είναι ότι έχει ψυχοπλάκωμα το έργο (προφανώς λόγω θέματος) είναι όμως πολύ ωραία δουλεμένο και προβληματίζει πέραν του κλασσικού "πόσο φριχτά εγκλήματα έκαναν οι ναζί/ τι βαρβαρότητα επέδειξαν κλπ". Σε κάνει να σκέφτεσαι γιατί έγινα όλα αυτά, τι συμφέροντα εξυπηρετούσαν, ποιοί ωφελήθηκαν απ' αυτή την κατάσταση και άλλα πολλά. Αν κάποιος το σκέφτεται, να πάει, αξίζει.. (Έκτος κι αν έχει τις κλειστές του, οπότε ας το αποφύγει γιατί θα τον αποτελειώσει... Razz )

Έντιτ : Και οι τιμές είναι σχετικά καλές: 20 € οι βραδινές, 15 οι απογευματινές και 12 για φοιτητές, μαθητές, ανέργους, λοιπούς κάτω των 24, και ομαδικά. (δεν ξέρω στους πόσους κ πάνω θεωρείται ομάδα)

Έχει επεξεργασθεί από τον/την hrw black-snape στις Δευ Ιαν 06, 2014 2:34 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Προσθήκη Πληροφορίας)

home sweet home:

it all ends here:
If you don't stand for something,
you will fall for anything...
Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?
Cassandra Black

Magical Identity
Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

Δημοσίευση από Cassandra Black Την / Το Παρ Ιαν 31, 2014 1:36 am

Coriolanus, Μέγαρο Μουσικής, live broadcast από National Theatre.

10/10. Πραγματικά δεν μπορώ να βάλω λιγότερο. Ο Hiddleston ήταν επικός. Οι φωνές, οι χειρονομίες, οι εκφράσεις, όλα στο κατάλληλο σημείο και με την κατάλληλη ένταση. Ο Gatiss επίσης. Η Βολούμνια, ένας συνδυασμός Σέρσεϊ και Σπαρτιάτισσας μάνας, aka θεά. Hell, ακόμα κι οι τριτεύοντες-τεταρτεύοντες χαρακτήρες ήταν γαμάτοι ρε φίλε. (Και μετά έρχεσαι σπίτι και βλέπεις τα αγγούρια στο Μπρούσκο και θες να κλάψεις που θέλουν να λέγονται κι ηθοποιοί.)

Επίσης. LIVE SWORDFIGHTING ON STAGE. Σκηνή με Κοριολανό και Αουφίδιο και ΤΟ ΦΙΛΙ ti?Ο Κοριολανός να τρώει ντομάτες. Να κλαίει 10 λεπτά πριν το τέλος. Το τέλος, που τον κρεμάνε ανάποδα και τον σφάζουν. erimi

Πάντως κάπου τον κατάλαβα που έλεγε ότι ο λαός άγεται και φέρεται από τους γερουσιαστές που το μόνο που θέλουν είναι η εξουσία και γι' αυτό δεν πρέπει να έχει δικαίωμα ψήφου. Δεν είχε απόλυτο δίκιο, αλλά μου φάνηκε σαν να ήθελε να πει ότι ο λαός πρέπει να έχει και την απαραίτητη μόρφωση και κρίση για να μπορεί να ανεβοκατεβάζει κυβερνήσεις και ανθρώπους στα αξιώματα. Ο όχλος δεν είναι πάντα τόσο άξιος εμπιστοσύνης.

Fear is the mind-killer:

Imperio
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Magical Identity
Today's thought: A to the G to the U to the STD I’m d boy because I’m from D 난 미친놈 비트 위의 루나틱 랩으로 홍콩을 보내는 my tongue technology

Δημοσίευση από Imperio Την / Το Παρ Ιαν 31, 2014 2:53 am

Whatever she said. ^

_
_

It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others

Stuff:

The North Remembers
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Αριθμός μηνυμάτων : 32804
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

Magical Identity
Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Παρ Ιαν 31, 2014 5:02 am

Cassandra Black έγραψε:Coriolanus, Μέγαρο Μουσικής, live broadcast από National Theatre.

10/10. Πραγματικά δεν μπορώ να βάλω λιγότερο. Ο Hiddleston ήταν επικός. Οι φωνές, οι χειρονομίες, οι εκφράσεις, όλα στο κατάλληλο σημείο και με την κατάλληλη ένταση. Ο Gatiss επίσης. Η Βολούμνια, ένας συνδυασμός Σέρσεϊ και Σπαρτιάτισσας μάνας, aka θεά. Hell, ακόμα κι οι τριτεύοντες-τεταρτεύοντες χαρακτήρες ήταν γαμάτοι ρε φίλε. (Και μετά έρχεσαι σπίτι και βλέπεις τα αγγούρια στο Μπρούσκο και θες να κλάψεις που θέλουν να λέγονται κι ηθοποιοί.)

Επίσης. LIVE SWORDFIGHTING ON STAGE. Σκηνή με Κοριολανό και Αουφίδιο και ΤΟ ΦΙΛΙ ti?Ο Κοριολανός να τρώει ντομάτες. Να κλαίει 10 λεπτά πριν το τέλος. Το τέλος, που τον κρεμάνε ανάποδα και τον σφάζουν. erimi

Πάντως κάπου τον κατάλαβα που έλεγε ότι ο λαός άγεται και φέρεται από τους γερουσιαστές που το μόνο που θέλουν είναι η εξουσία και γι' αυτό δεν πρέπει να έχει δικαίωμα ψήφου. Δεν είχε απόλυτο δίκιο, αλλά μου φάνηκε σαν να ήθελε να πει ότι ο λαός πρέπει να έχει και την απαραίτητη μόρφωση και κρίση για να μπορεί να ανεβοκατεβάζει κυβερνήσεις και ανθρώπους στα αξιώματα. Ο όχλος δεν είναι πάντα τόσο άξιος εμπιστοσύνης.
Aμ μιλα μου για αγαπες αλλοτινες.  roll 
Τεχνιτες, οχι αστεια. Οταν βγει σε τορρεντ, μου λες.

Don't leave,
don't leave...

I want you to realize when I'm gone.
Mirabelle Salvatore
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Magical Identity

Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Την / Το Παρ Ιαν 31, 2014 11:35 pm

Coriolanus, Μέγαρο Μουσικής, live broadcast από National Theatre.

9.9!!! (κι πριν αρχίσει το βρισίδι με την βαθμολογία έχω να πω: πολλή ντομάτα κι αίμα μωρέ παιδάκι μου  Razz )
Τι να λέμε τώρα για τον Τόμας/Γουίλιαμ/Βίσους/Χένρυ/Μάλαγκαντ/Λόκι/Άνταμ/Φιτζέραλντ/Κοριολάνος
κι δεν συμμαζεύεται τέλος πάντων... Τα είπε όλα η 'αδελφή', Α-ν-ε-π-α-ν-ά-λ-η-π-τ-ο-ς σε λέω!!! In Love  In Love 
Θεός ο Κύριος! In Love  Cool  Τομ να ξιφομαχεί επί σκηνής, ο Τομ να 'λογομαχεί' με την 'μάνα' του ενώ εκείνη τον κατσιαδιάζει, ο Τομ να 'λούζεται' επί σκηνής ως Κοριολάνος 'μελετώντας/ελέγχοντας' τα τραύματα που έχει υποστεί το κορμί του "Λούζεται η αγάπη μου, Λούζεται στο Δουαλδακιβίρ" Αχ , αχ αχ... εκεί μου ερχόταν να αναστενάξω, λέω ""Συγκρατήσου, θα γίνουμε ρεζίλι." Razz  :P 
Κι ο Αουφίδιος, καλό μουτράκι κι αυτό. Razz  Λάτρεψα τον ρόλο του Μενένιου κι της μάνας , Βουλούμνιας νομίζω έτσι? Razz Ήταν τόσο τέλειοι κι οι δυο τους, αλλά γενικότερα όπως είπε η αδελφή οι ερμηνείες όλων των ηθοποιών ήταν θεϊκές, Τα φιλιά (5) στο σύνολο, αλλά το (4) δεν το σχολιάζω καν, μιλάμε σε εκείνη τη σκηνή έμεινα μ....ς  confused  ti? Τα άλλα (4) αχ αχ αχ  In Love οκ στο τελευταίο πάνω στην καρέκλα με την αγκαλιά είχα αρχίσει να απλώνομαι πάνω στο κάθισμα , έφτασα μέχρι απέναντι στην 'αδελφή', κι πάλι λέω: "Συγκρατήσου" ακόμα αναρωτιέμαι πως τα κατάφερα  Razz  :P 
Ε εντάξει στο τέλος, ρουφούσα μύτη, σκουπιζόμουν, δεν είχα τη δύναμη/σθένος ούτε το χαρτομάντιλο να πάρω απ'την τσάντα, ενώ η αδελφή από δίπλα είχε μείνει  ti? να παρατηρεί κάπως έτσι  confused εγώ ήμουν κάπως έτσι  crying Δεν του άξιζε του Ρωμαίου στρατιώτη να πάει έτσι... Αλλά Α-ν-ε-π-α-ν-ά-λ-η-π-τ-ο-ς ...  ακόμα κι την ώρα του θανάτου... In Love  In Love  In Love  In Love

edit: ξέχασα να αναφέρω την σκηνή/στιγμή όπου υποκύπτει στα παρακάλια της οικογένειας του, κι όπως έλεγα κι χθες στην 'αδελφή' this man, these arms, these, eyes, these kisses, his kesses, ...  In Love  In Love  In Love  In Love 
ok φεύγω γιατί νομίζω έχω αρχίσει να υποκύπτω κι εγώ... αυτά!  Razz  :P

" />
HOUSE TYRELL

Growing Strong
Cassandra Black

Magical Identity

Δημοσίευση από Cassandra Black Την / Το Παρ Ιαν 31, 2014 11:56 pm

Mirabelle Salvatore έγραψε:ο Τομ να 'λογομαχεί' με την 'μάνα' του ενώ εκείνη τον κατσιαδιάζει,
"Μα δε θέλω Sad"
"ΘΑ ΠΑΣ ΕΙΠΑ!"
"Καλά μαμά, πάω, πάω scared" Laughing

Mirabelle Salvatore έγραψε:ο Τομ να 'λούζεται' επί σκηνής ως Κοριολάνος 'μελετώντας/ελέγχοντας' τα τραύματα που έχει υποστεί το κορμί του "Λούζεται η αγάπη μου, Λούζεται στο Δουαλδακιβίρ"
Σταμάτα, δεν μπορώ rofl rofl 
Κι ήταν τόσο πόνος αυτή η σκηνή, μη μου το χαλάς Razz

Fear is the mind-killer:

Laura Mandley
Θεραπευτής/ρια
Θεραπευτής/ρια

Αριθμός μηνυμάτων : 4034
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2010

Magical Identity
Today's thought: Misunderstanding is geniuses curse, they call us evil but nothing is worse than passive submission to meaningless rules these are oppression and misery's tools.

Δημοσίευση από Laura Mandley Την / Το Κυρ Φεβ 02, 2014 1:32 pm

Kαι γω τον Κολοριανό είδα τελευταία.

Είναι από τα αγαπημένα μου του Σαίξπηρ.Είναι τόσο ολοκληρωμένος χαρακτήρας.Παρόλο που είναι ένας πολύ φεουδαρχικός ευγενής και μιλάει άσχημα για τον λαό,είναι τόσο ολοκληρωμένα γενναίος και ειλικρινής  που δε γίνεται να μην τον συμπαθήσεις.Νομίζω ότι το πρόβλημά του δεν ήταν τόσο ο λαός αλλά το πως λειτουργούσε η δημοκρατία και το πόσο κηφήνες και δημαγωγοί ήταν οι πολιτικοί και ότι χρησιμοποιούσαν τρικς όπως πχ. το τσάμπα σιτάρι απλά για να εκλέγονται,ενώ ουσιαστικά δεν είχαν την ικανότητα ούτε  στάβλους να καθαρίσουνyaya Τόσο ανατριχιαστικά επίκαιρο.(Νομίζω ο Χίντλεστον ήταν) τον αποκάλεσε νεοναζί,επειδή ήταν στρατιωτικός και ήθελε πειθαρχία,προσωπικά όμως δε συμφωνώ απόλυτα.Ουσιαστικά ήθελε δικαιοσύνη και αδιάφθορο σύστημα.Με δυο λόγια μισούσε την βολεμένη κοινωνία του.Και όπως πάντα αυτό δεν είναι απλά καλό ή κακό,περισσότερο απρόβλεπτο,άμα το άτομο που απαιτεί δεν ξέρει που να σταματήσει ή δε μπορεί να διαχειριστεί σωστά τη δύναμη που αποκτά,όπως ακριβώς οι δήμαρχοι του έργου.
Η μεταφορά ήταν μοντερνοποιημένη αλλά δούλευε ως σύνολο και είχα την εντύπωση ότι είχαν κόψει λόγια από τους υπόλοιπους χαρακτήρες,περισσότερο με την έννοια του ότι είχαν συμπυκνώσει τον λόγο του Σαίξπηρ,αλλά οκ.
Ο Χίντλεστον ήταν απλά καθηλωτικός το πάθος και η δύναμη της ερμηνείας ήταν απλά συγκλονιστική.Οι υπόλοιποι ηθοποιοί ήταν επίσης πολύ καλοί.Πολύ καλοπροσεγμένη παραγωγή και πολύ πετυχημένο το κάστινγκ.Επίσης,μ' άρεσε πολύ και οι συνεντεύξεις που είχε με την σκηνοθέτη και τους ηθοποιούς.

Το προσωπικό μου χαιλάιτ ήταν όταν εισέβαλε μέσα στην Κοριόλη ολομόναχος,ενώ οι άλλοι δείλιαζαν και κρύβονταν κι αυτός τους έριξε το βρισίδι για την δειλία τους Razz 
Επίσης,το ότι ενώ ήταν αποφασισμένος να κάψει την Ρώμη,τελικά έκανε το χατήρι στην οικογένειά του και έδειξε έλεος, και ότι παρόλο που παραβίαζε τους όρκους του,δε νοιάστηκε για τον εαυτό του και την τιμή του αλλά για την δική τους τιμή και ασφάλεια και κυριολεκτικά πέθανε γι' αυτούς plz 
Απλά επικός!

Όταν μιλάτε ακούω να λέτε "Γιατί;"
Όλο "Γιατί;"
Βλέπετε πράγματα και λέτε "Γιατί;"
Μα εγώ ονειρεύομαι πράγματα που ποτέ δεν υπήρξαν και λέω:
"Γιατί όχι;"
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity
Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Κυρ Φεβ 02, 2014 4:51 pm

Ρε άντε στο διάολο και οι τρεις σας, και η ντούλα πιο πολύ γιατί έχει ωραία εμφάνιση κ θέλω να μου πει από που είναι.
ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩ ΧΙΝΤΛΖ

Don't leave,
don't leave...

Laura Mandley
Θεραπευτής/ρια
Θεραπευτής/ρια

Αριθμός μηνυμάτων : 4034
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2010

Magical Identity
Today's thought: Misunderstanding is geniuses curse, they call us evil but nothing is worse than passive submission to meaningless rules these are oppression and misery's tools.

Δημοσίευση από Laura Mandley Την / Το Κυρ Φεβ 02, 2014 5:05 pm

ΠOTE? tongue 

Την εμφάνιση εγώ την επινόησα κατά κάποιο τρόπο Razz 
Είναι και καλά,Rhenyra Targaryen και έχω κολλήσει την princess Maud από το The Pillars of Earth με ένα πως το λένε που βρήκα όταν έψαχνα εικόνες για την Ρενύρα.Αυτά Razz 

Όταν μιλάτε ακούω να λέτε "Γιατί;"
Όλο "Γιατί;"
Βλέπετε πράγματα και λέτε "Γιατί;"
Μα εγώ ονειρεύομαι πράγματα που ποτέ δεν υπήρξαν και λέω:
"Γιατί όχι;"
Mirabelle Salvatore
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Magical Identity

Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Την / Το Κυρ Φεβ 02, 2014 5:51 pm

Morgan le Fay έγραψε:Ρε άντε στο διάολο και οι τρεις σας, και η ντούλα πιο πολύ γιατί έχει ωραία εμφάνιση κ θέλω να μου πει από που είναι.
ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩ ΧΙΝΤΛΖ

^ΡΕ ΚΙ ΕΜΕΊΣ ΣΕ ΑΓΑΠΆΜΕ ΠΆΡΑ ΠΟΛΎ!!!  In Love In Love Razz 
μωρό μου εσύ.  Razz 

" />
HOUSE TYRELL

Growing Strong
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Κυρ Φεβ 16, 2014 3:35 pm

Razz

Λοιπόν.

Είδα τον Άγριο Σπόρο με τον Ιεροκλή Μιχαηλίδη, καλή παράσταση, τίποτα το εξαιρετικό, είχε καλό μήνυμα όμως αν κ θα μπορούσε να γραφτεί/ειπωθεί καλύτερα.

Είδα το Ινσένσο του Δημητριάδη ξανά, όπως ήταν πέρσι από τον Αναστάση, ντάξει, γ@μησε, τα σπασε το παιδί!

Και είδα.. τι είδα; Πολλά μωρέ αλλά δεν τα θυμάμαι όλα. Α, είδα τους Δίκαιους του Καμύ με γνωστούς μου, που έπαιζαν, πολύ καλή παράσταση αν η σκηνοθέτις σκηνοθετούσε κιόλας. Ωραίες εικόνες δημιουργούσε το video mapping αλλά αυτή η ηλίθια ακινησία με έκανε να νιώθω λες και έβλεπα έργο των πέντε προβών αντί για των σαράντα. Αυτά. Σήμερα θα δω Cats. Αναμένετε.

Don't leave,
don't leave...

Imperio
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Magical Identity

Δημοσίευση από Imperio Την / Το Σαβ Μαρ 08, 2014 9:51 pm

CATS. Στο Badminton.

_
_

Stuff:

The North Remembers
Vesper

Αριθμός μηνυμάτων : 2141
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2013

Magical Identity
Today's thought: Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it finds the darkness has always gotten there first, and is waiting for it.

Δημοσίευση από Vesper Την / Το Κυρ Μαρ 09, 2014 12:37 am

Εκδοχή του Μπράουνινγκ με Καταλειφό.Από τις καλύτερες που έχω δει.Και ίσως ο καλύτερος ρόλος του Καταλειφού τα τελευταία χρόνια.Αξίζει αμέριστα.

@RtVaVa
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 10225
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2008

Magical Identity
Today's thought: lalala

Δημοσίευση από @RtVaVa Την / Το Κυρ Μαρ 09, 2014 9:43 pm

Παναγία των Παρισίων, παιδικό θέατρο, αυτό που παίζει και η Κωνσταντίνα. Happy Χάρηκα που πρόλαβα την τελευταία παράσταση! Razz Πέρασα πολύ καλά!

We will always be so much more human than we wished to be.

They're taking the Hobbits to Isengard!:

Έπρεπε:

Κάνε μια παύση.
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Δευ Μαρ 10, 2014 2:32 am

oh stop it :P
όποιος πάει (αθήνα) να δει το ρινόκερο-ιονέσκο σε σκηνοθεσία μοσχόπουλου, ας μου πει εντυπώσεις!

Don't leave,
don't leave...

Imperio
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Magical Identity

Δημοσίευση από Imperio Την / Το Τρι Μαρ 11, 2014 7:09 pm

War Horse live από το National Theatre.

_
_

Stuff:

The North Remembers
Cassiopeia Black
Μαγικός Προσωπογράφος
Μαγικός Προσωπογράφος

Αριθμός μηνυμάτων : 23146
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2010

Magical Identity
Today's thought: Does this darkness have a name? Is it your name?

Δημοσίευση από Cassiopeia Black Την / Το Σαβ Μαρ 15, 2014 12:33 am

Τρωικός Πόλεμος. Υπέροχο.

^^:

Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Σαβ Μαρ 15, 2014 12:56 am

^Aλήθεια τώρα;  confused 

Don't leave,
don't leave...

James The Great
Εκτοετής στην Σχολή
Εκτοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 332
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2014

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από James The Great Την / Το Πεμ Μαρ 27, 2014 7:16 pm

^^ Παναγία των Παρισίων. Μπορώ να πω οτι μου άρεσε πάρα πολύ! (Κατι που δεν στο είπα Κωσταντινα: Δεν ξέρω εάν έτσι είναι το γέλιο σου αλλά στην παραστάση σε μια φάση που γελάς δυνατά ενθουσιάστηκα πολύ, μου τράβηξε κατευθείαν την προσοχή... Well Done )

Pray dance! dance! metallas 

"Always Paying My Debts"

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Αυγ 15, 2018 7:25 pm