.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο 2ος γύρος μαθημάτων στη Βιβλιοθήκη είναι έτοιμος και σας περιμένει!
Ανακοινώθηκαν τα βραβεία Golden Snitches: Ελληνικές Σειρές, περάστε από εδώ να συγχαρείτε τους νικητές!!
Επέστρεψαν οι Σχολές! Διαβάστε εδώ.

Όνειρα

Μοιραστείτε
Morgana
Τεταρτοετής στην Σχολή
Τεταρτοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 121
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Blood Status: Pureblood
Today's thought: Το σήμερα είναι το αύριο για το οποίο ανησυχούσες χθες.

Απ: Όνειρα

Δημοσίευση από Morgana Την / Το Σαβ Ιουλ 10, 2010 8:23 pm

Εγώ δεν βλέπω παράξενα όνειρα... Συνήθως βλέπω όνειρα βγαλμένα από την δικιά μου καθημερινότητα...

Ħαρριиɛƨƨ ιƨ ℓικɛ α вʋттɛяғℓʏ...Ƭнɛ мσяɛ ʏσʋ cнαƨɛ ιт,
тнɛ мσяɛ ιт ωιℓℓ ɛℓʋ∂ɛ ʏσʋ...
matakia
SiMoS
Μάντης
Μάντης

Αριθμός μηνυμάτων : 18162
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2008

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: I thought that I heard you laughing, I thought that I heard you sing...

Δημοσίευση από SiMoS Την / Το Σαβ Ιουλ 10, 2010 10:52 pm

Εχθές το βράδυ είδα το πιο καμμένο όνειρο έβερ. :S

Ήμουν λέει με την παρέα μου στο Σφακιανάκη κι εκεί που τραγουδούσε σκάει μύτη η ¶ντζελα με το Βοσκόπουλο. ο_Ο
Σπάμε πιάτα εμείς και ξαφνικά έτσι στο άκυρο αποφασίζουμε να φύγουμε.
Μπαίνουμε στο RX8 μου και πάμε στη... Waterland.
Μετά ξύπνησα.Razz:

Πραγματικά ο,τι να'ναι. Razz:
Η μάνα μου λέει οτι γελούσα και στον ύπνο μου. rofl

The Composer
C.Addicts United
Madame Maxime
Αστρονόμος
Αστρονόμος

Αριθμός μηνυμάτων : 55431
Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

Magical Identity
Blood Status: Muggle born
Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

Δημοσίευση από Madame Maxime Την / Το Σαβ Ιουλ 10, 2010 11:03 pm

Πρέπει να ψάξω στον Ονειροκρίτη τι σημαίνουν: τραγουδιστής, σκυλάδικο, αυτοκίνητο και γέλιο. Razz:

C. Addicts for the win.
SiMoS
Μάντης
Μάντης

Magical Identity
Today's thought: I thought that I heard you laughing, I thought that I heard you sing...

Δημοσίευση από SiMoS Την / Το Σαβ Ιουλ 10, 2010 11:13 pm

Μέχρι και πιάτα σπάζαμε. χαχαχαχαχα

Ψάξε, ψάξε! bounce

The Composer
C.Addicts United
Cassandra Black
Member of Order Of Merlin 2nd

Αριθμός μηνυμάτων : 33531
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

Magical Identity
Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

Δημοσίευση από Cassandra Black Την / Το Σαβ Ιουλ 10, 2010 11:17 pm

Κι εγώ είδα κάτι κουφό απόψε αλλά δεν τα θυμάμαι όλα τώρα :P Αυτό που μου έχει μείνει ήταν ότι ήμουν στους Black Hawks μαζί με τον Ηλία και αναλαμβάναμε αποστολή :P
Ναι έχω καεί. Βέβαια αν το είχα σημειώσει όταν ξύπνησα θα ήταν ακόμα καλύτερη η περιγραφή sweatdrop smiley

Fear is the mind-killer:

Madame Maxime
Αστρονόμος
Αστρονόμος

Magical Identity

Δημοσίευση από Madame Maxime Την / Το Σαβ Ιουλ 10, 2010 11:20 pm

Αν δείτε πως είστε πάνω σε αυτοκίνητο, είναι σημάδι πως το ταξίδι που σχεδιάζετε θα γίνει κάτω από συνθήκες διαφορετικούς απΆ αυτούς που υπολογίζατε.
Αν δείτε πως τρέχετε με αυτοκίνητο, σημαίνει πως θα είστε ανήσυχος κάτω από ευχάριστες συνθήκες, και θα κάμετε μια αλλαγή στις υποθέσεις σας. Επίσης αν ονειρευτείτε αυτοκίνητο υπάρχει σοβαρή πιθανότητα απρεπούς συμπεριφοράς εκ μέρους σας.

Το γέλιο είναιγενικά καλό σημάδι, εκτός από την περίπτωση που είσαι άρρωστος, όπου σημαίνει ότι θα στενοχωρηθείς πάρα πολύ επειδή η κατάσταση σου θα χειροτερέψει.

Αν ακούσατε τραγούδια στΆ όνειρο σας, σύντομα θΆ απολαύσετε διασκέδαση και ευχάριστη συντροφιά. Ακόμη, θα λάβετε καλά νέα από κάποιον που λείπει.

C. Addicts for the win.
SiMoS
Μάντης
Μάντης

Magical Identity

Δημοσίευση από SiMoS Την / Το Σαβ Ιουλ 10, 2010 11:25 pm

Χμ... λες να βγουν; Razz:

Πραγματικά ήταν πολύ καμμένο όνειρο. erimi
Ακόμα το θυμάμαι και γελάω.

The Composer
C.Addicts United
Madame Maxime
Αστρονόμος
Αστρονόμος

Magical Identity

Δημοσίευση από Madame Maxime Την / Το Σαβ Ιουλ 10, 2010 11:27 pm

Εγώ πάντως όταν είχα δει πως έβγαζα το δόντι μου, μετά από μια εβδομάδα είχε πεθάνει κάποιος. Razz:

C. Addicts for the win.
Andromeda Black
Τάγμα του Φοίνικα
Τάγμα του Φοίνικα

Αριθμός μηνυμάτων : 16892
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

Magical Identity
Today's thought: Μischief managed.

Δημοσίευση από Andromeda Black Την / Το Κυρ Ιουλ 11, 2010 3:34 am

Το μόνο όνειρο που έχω δει που να έχει κάποια σχέση με HP:Eίχα δει ότι ήμουν με τους φίλους μου στην παραλία και παίζαμε guitar hero και μετά απο λίγο τους είπα ότι πρέπει να βιαστούμε για να πάμε στο Χογκουαρτς...

i solemnly swear that i am up to no good:
Proud to be a Gryffindor
Proud to be a Marauder
Proud to be Padfoot's wife ♥

♥ Sirius Black ♥
Hecate
Member of Order of Merlin 3rd

Αριθμός μηνυμάτων : 11101
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
Today's thought:

Δημοσίευση από Hecate Την / Το Τετ Ιουλ 14, 2010 1:57 pm

Μετά από μερικά επεισοδιακά όνειρα που είδα από τότε που κατέβηκα Αθήνα είδα και αυτό που με αποτέλειωσε: Τον Έντουαρντ τον Κάλεν ti? Σχεδόν τον συμπάθησα. Δεν μίλαγε, δεν λάλαγε, δεν κουνιόταν, μόνο καθόταν σχεδόν πάνω δίπλα μου στον καναπέ και έβγαζε κρύο, σαν καλό κλιματιστικό. Και για κάποιο λόγο όταν με ακουμπούσε τον πέταγα πίσω και έβγαζα πρασινοκόκκινες σπίθες. ΓΤΦ? erimi

.
Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
alsο wik:

anthian9
Member of Order Of Merlin 1st
Member of Order Of Merlin 1st

Αριθμός μηνυμάτων : 20261
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από anthian9 Την / Το Τετ Ιουλ 14, 2010 4:21 pm

Hecate έγραψε:Μετά από μερικά επεισοδιακά όνειρα που είδα από τότε που κατέβηκα Αθήνα είδα και αυτό που με αποτέλειωσε: Τον Έντουαρντ τον Κάλεν ti? Σχεδόν τον συμπάθησα. Δεν μίλαγε, δεν λάλαγε, δεν κουνιόταν, μόνο καθόταν σχεδόν πάνω δίπλα μου στον καναπέ και έβγαζε κρύο, σαν καλό κλιματιστικό. Και για κάποιο λόγο όταν με ακουμπούσε τον πέταγα πίσω και έβγαζα πρασινοκόκκινες σπίθες. ΓΤΦ? erimi

Slytherin's magic dear. :P

-

Warriors don't show their heart
until the axe reveals it.
Antonin Dolohov
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2010

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Today's thought: οταν εισαι μονη μην κλαψεις....σκεψου πως το φεγγαρι ειναι μονο του και ομως λαμπει

ονειρα με τον χαρυ ποτερ

Δημοσίευση από Antonin Dolohov Την / Το Τετ Ιουλ 21, 2010 10:34 pm

εχετε δει ποτε ονειρα με τον χαρυ ποτερ?εγω εχω δει πολλες φορες αλλα το χθεσινοβραδυνο μου εχει μεινιε....ηταν λεει στο νεκροταφειο που επεστρεψε ο βολτι και μιλουσε με τον χαρυ...και ξαφνικα εμφανιζωντε χρυσουχοι ομως δεν επυτιθωντε στους θανατοφαγους...ειναι επιθετικοι αλλα για καποιον λογο δεν επιτυθωντε...ετσι λοιπον ο βολτι αρχισε να μιλαει στην τονκς ομως αναψανε τα αιματα και την επιαασε απο τον λαιμο..και τοτε η εστια τζοουνς (ετσι νομιζω την λενε...αυτη απο τα βιβλια...μια χρυσουχος)βγαζει το ραβδι της αστραπιαια και ριχνει ενα ξορκι στον βολτι και αυτος σπαραζει απο τον πονο...μετα ρυχνωντε ολοι στην μαχη...μετα με ξυπνισανε και δεν ξερω τι εγεινε :@:

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης Την / Το Τετ Ιουλ 21, 2010 10:41 pm

Ναι!Ημούν εγώ Αρχιβασανιστής(Αρχηγός Θανατοφάγος) και άκουγα τα συγχαρητήριά μου από τον Λόρδο.Ξαφνικά μας την πέφτουν οι Χρυσούχοι!Αρχίζω το Crucio και τις Ava Kedavres μόνο αυτά έριχνα...
Antonin Dolohov
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2010

Magical Identity
Today's thought: οταν εισαι μονη μην κλαψεις....σκεψου πως το φεγγαρι ειναι μονο του και ομως λαμπει

Δημοσίευση από Antonin Dolohov Την / Το Τετ Ιουλ 21, 2010 10:48 pm

εχω δει επισης ενα αλλο που μου εσπασε τα νευρα επειδη εκανα με μεγααλη δυσκολια τα ξορκια...ειμασταν λεει φυλακισμενοι στο hogwarts και λεει ειχαν γκρεμιστει οι τυχοι και οι διαδρομοι και ειμασταν παγιδευμενοι και απ εξω οι θανατοφαγοι...ειμουν λεει με τον φρεντ και τον τζορτζ και ειχαμε κανει το φωτισε...πηγαιναμε,πηγαιναμε,πηγαιναμε μεχρι να βρουμε τους αλλους(σε αυτο το σημειο προσπαθουσα να κανω δυνατα ξορκια και τα εκανα με δυσκολια :@: )ωσπου εκει μας ειρθε η φαινη ιδεα να βγουμε εξω και να δουμε τι γεινεται...βγαινουμε εξω και θυμαμαι τα αβαντα κενταβρα να ερχωντε βροχη πανω μας αλλα λεει γλυτωσαμε απο τις καταρες....δεν ξερω αν μας εμεινε σημαδι

Maria Lovegood

Αριθμός μηνυμάτων : 19670
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2010

Magical Identity
Today's thought: Touching the starlight....

Δημοσίευση από Maria Lovegood Την / Το Τετ Ιουλ 21, 2010 10:54 pm

Σε μια φάση,βλέπω ένα όνειρο,σχετικά με το φόρουμ...Δε θα πω ονόματα για να μη θίξω κανένα
Λοιπόν,είχαμε και καλά κανονική σχολή μαγείας και μας είχαν επιτεθεί κάτι γιγάγντια τέρατα και ήμασταν όλοι σε ετοιμότητα ακι ήρθε ένας και με πήρε να πολεμήσουμε και τελικά αποδείχτηκε πως είχαν σπάσει τα ξόρκια προστασίας επειδή κάποιος μας είχε προδώσει. Razz:
Αυτά :P
Αλλη μία φορά είχα δει ότι ήρθε ο χαρι ακι μου λεγε να του φερω του βιβλίο του Ημίαιμου :P
Ό,τι να ΄ναι

you were there for me on the days I rained nothing but pain yet when you left I became a hurricane and you are no where to be found

something hidden...:

I love you, Onee-chan

Ravenclaw Fiction Team

Padma Patil
Υπάλληλος Μαγικών Τρικ Ουέσλι
Υπάλληλος Μαγικών Τρικ Ουέσλι

Αριθμός μηνυμάτων : 6919
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2010

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από Padma Patil Την / Το Πεμ Ιουλ 22, 2010 1:20 pm

Μμμμ πριν πάρω το έβδομο βιβλίο και αγωνιούσα να το πάρω και έβλεπα πως το διαβάζω αλλά μετά κατάλαβα πως ήταν στα αγγλικά το βιβλίο .Ένα άλλο όταν διάβαζα το έβδομο βιβλίο όταν προσπαθούσα να κοιμηθώ για να συνεχίσω μετά να διαβάζω με καθαρό μυαλό άρχισε να πονάει το κεφάλι μου και να σκέφτομαι υποσυνείδητα την συνέχεια από εκεί που είχα σταματήσει να το διαβάζω .Νομίζω ότι έχω δει και κανένα άλλο σχετικά με τον Σνειπ αλλά δεν το θυμάμαι .
Fred Weasley
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος

Αριθμός μηνυμάτων : 1174
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από Fred Weasley Την / Το Πεμ Ιουλ 22, 2010 1:42 pm

εγω εχω δει μονο μια φορα...
ημουνα σε ενα φρουριο μαζι με αλλα μελη της αντιστασης και πολεμουσαμε αλλους μαγους..δεν ειχαν σχεση μμε βολτι αλλα ηταν πολυ κακο ονειρο
Minerva McGonagall

Αριθμός μηνυμάτων : 22725
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

Magical Identity
Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

Δημοσίευση από Minerva McGonagall Την / Το Παρ Ιουλ 23, 2010 8:55 am

Το τόπικ με τα χαριποτερικά όνειρα συγχωνεύθηκε με το τόπικ με τα όνειρα, γιατί μπορεί να συζητηθεί και εδώ! Wizard

HAPPY ENDING?
There are no happy endings.
Endings are the saddest part
so just give me a happy middle
and a very happy start
Sylvie Lovegood
Μάντης
Μάντης

Αριθμός μηνυμάτων : 15673
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

Magical Identity
Today's thought: Μωρέ ποια ηθική και ποια αξιοπρεπεία....Τα μόνα χαρακτηριστικά που σε καθιστούν άνθρωπο, κατ εμέ, είναι η ειλικρίνεια κι η αυθεντικότητα.

Δημοσίευση από Sylvie Lovegood Την / Το Παρ Ιουλ 23, 2010 11:52 am

Πριν από 1,5 μήνα:Έκαναν οι Τζόνας πρόβα στο σπίτι της γιαγιάς μου και προσπαθούσα να βρω ένα δωμάτιο για να χωρέσουν!Ξαφνικά εγώ βρέθηκα έξω από το σπίτι και ετοιμαζόμουν για τα αγγλικά!Βιαζόμουν και έτσι αντί για ρούχα φόρεσα πιτζάμες[και μέχρι τότε πιτζάμες φορούσα].Ξαφνικά έγιναν οι τοίχοι στο σπίτι της γιαγιάς αόρατοι και εγώ πέταξα και έβλεπα τους Τζόνας να κάνουν πρόβα!Από κει βρέθηκα ξαφνικά σε ένα σπίτι με εξωτερικές σκάλες γεμάτες λουλούδια στα κάγκελα και εγώ ανεβοκατέβαινα τις σκάλες και συζητούσα με κάποιον...Μετά ξαναγύρισα στο σπίτι της γιαγιάς και προσπαθούσα να πείσω τους Τζόνας να με πάρουν στο συγκρότημα!Τελικά μόνο ο Νικ διαφωνούσε, αλλά δεν είδα αν συμφώνησε τελικά επειδή με ξύπνησαν!

Όλη την περίοδο των εξετάσεων την ημέρα πριν γράψω ένα μάθημα έβλεπα πως πήγαινα σε ένα κάστρο που έμοιαζε με το Χόγκουαρτς.
Θυμάμαι πριν γράψω βιολογία πήγα στο κάστρο με την γιαγιά μου...Βρήκαμε κλειστή την μπροστινή πόρτα και έτσι πήγαμε από την πόρτα που χρησιμοποιούσαν οι καθηγητές.Βρέθηκα σε ένα δωμάτιο και ,επειδή είχα δει πριν από ένα μήνα το ίδιο κάστρο και είχα λύσει ένα μυστήριο σε αυτο με προσέλαβαν, μια κοπέλα μου είπε πως είναι η μέρα πληρωμής και μου έδωσε 100 ευρώ η τσιγκούνα!Και μου είπε πως μου έδωσε περισσότερα από όσα θα μου δώει τους υπόλοιπους μήνες! sweatdrop smiley Μετά σηκώθηκα και έφυγα γεμάτη χαρά που θα αγόραζα τα παππούτσια που ήθελα και προσπαθούσα να βρω την τάξη της βιολογίας σε έναν διάδρομο γεμάτο πόρτες,με πίνακες στους τοίχους και στρωμμένο με κόκκινο χαλί! Μόλις έφτασα ο καθηγητής μας μύραζε τα θέματα και πριν τα δω ξύπνησα! sweatdrop smiley Να σημειώσω ότι σε ένα ένα άλλο μάθημα είχα δει τα θέματα στο όνειρο μου!!!Και ναι, τα πέτυχα!

Πριν δυο μέρες είδα ένα όνειρο και θυμάμαι μόνο στο τέλος ότι έγινα βασίλισσα των ξωτικών ή των νεράιδων, δεν θυμάμαι, και έπρεπε να κάνω μια τελετή για να γιορτάσω έναν θεό!

Σήμερα είδα πως ήμουν βασίλισσα και πως ήταν η μέρα της τελετής!Εγώ είχα ψιλόσει πολύ, είχα λεπτύνει, είχα αποκτύσει ένα υπέροχο σώμα και είχα μακριά κατάξανθα μαλιά!Τα μαλλιά τα είχα πιάσει κάπως και θυμάμαι ότι μου άρεσαν πολύ!Επείσης φορούσα στέμμα!Φορούσα ένα μακρύ άσπρο φόρεμα με ασημί κορδέλλες και σχέδια.Παππούτσια δεν είχα!Και ξεκίνησα να κάνω έξι βόλτες γύρω από το σπίτι μου!Τρεις από τα δεξιά προς τα αριστερά και τρεις από τα αριστερά απρος τα δεξιά!Αυτή ήταν η τελετή!Και άργησα να ξεκινησω!Και για μια βόλτα γύρω από το σπίτι ήταν μια ώρα δρόμος!Και πρόλαβα στο τσακ να κάνω τρεις από τα δεξιά προς τα αριστερά!Αλλά με συνχώρεσαν που δεν έκανα και τις υπόλοιπες γύρες επειδή το είχα ξεχάσει!
Και έχω να πω ότι γι αυτό το όνειρο φταίει η ιστορία της Μαρίας!!!!!!!

Λοιπόν ακούω σχόλια! matakia

Yes i Am a Shadowhunter
Demons beware

ΜΜΚΓΘ:

We love Zeus
FLEUR258
Κατασκευαστής/στρια ραβδιών

Αριθμός μηνυμάτων : 30318
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

Magical Identity
Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

Δημοσίευση από FLEUR258 Την / Το Σαβ Αυγ 14, 2010 3:07 pm

^Ουου ti? Σιριαλ :P

Σας ελειψαν τα ονειρα μου? matakia

Θα σας πω τα πιο προσφατα. Razz

Λοιπον ειδα αρχικα πως υπηρχε ενα τεραστιο λιβαδι και μια λιμνη.Εκει ηταν ενα αγορι που ετρεχε με μια κοπελα να ξεφυγουν απο καποιον.Καποια στιγμη το αγορι εχασε την κοπελα erimi .Και αρχισε να πιανει στα χερια του διαφορες γατες. Shocked Τις εφερνε κοντα στο προσωπο του,και εβλεπε αν ηταν η κοπελα του,γιατι οι γατες ειχαν προσωπα κοπελων Razz .Τελικα η αδερφη μου που ηταν εκει του φωναξε"Να αυτη ειναι!".Και του εδειξε μια γατα που κολυμπαγε. :P
Μετα η κοπελα ξαναηρθε και αρχισαν να τρεχουν παλι και βρεθηκαν σε ενα ανσασερ.Το ανσασερ τους εβγαλε καπου στην Αθηνα κοντα σ'ενα πανεμιστιμιο. Razz
Υστερα μετα απο το ανσασερ εμφανιστηκαν 3 μαυροντυμενοι και ρωτησαν που το αγορι και την κοπελα που πηγε ο Αγγελος.(??) Razz
Μετα το σκινητο αλλαξε και βλεπω ενα τερααααααααστιο λοφο και περα το Καμελοτ(??) ti? .
Εκει γινοταν Η μαχη. Razz Στην κορυφη βρισκοταν ενα ιπποτης και μολις αρχισε να τρεχει προς το Καμελοτ ολα παγωσαν. Razz
Ολοι και ολα.
Υστερα μπροστα στο Καμελοτ ηταν μια σκαλα.Την αναιβηκε και βρεθηκε στο σπιτι μιας νεραιδας.Υστερα εποιασε την νεαιδα που φοραγε μπλε και αρχισαν να χορευουν. :P Αλλα στο τελος δεν επρεπε να την φιλησει αλλα αυτος την φιλισε Razz .
"ΙΙΙΙΙΙΙ.Δεν επρεπε να με φιλησεις! erimi "
"Ωχ συγνωμη Razz"ειπε αυτος. :P
"Δεν πειραζει...Μπραβο σου!Το Καμελοτ θα σωσθει! hoho "
Και πολις κατεβηκε την σκαλα ολα ξεπαγωσαν :P .
Μετα αλλαζει παλι το σκηνικο.Και ειμαι στην αυλη του χωριου μου :P .Εκει γινεται μαχη με ραβδια ti? . Παντου λαμψεις!
Και ξαφνικα βλεπω εκει την Poisonous_Touch να ριχνει καταρες με μια αλλη.
Εγω μπαινω αναμεσα και φωναζω"ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕ Wizard "
Ενα πεπλο εμμφανιζεται μπροστα και η κακια δεν μπορει να ριξει καταρες.
Αλλα ξαφνικα με σημαδευε και λεει"Μην κουνιεσαι αλλιως θα σου κανω την Αβαντα Κενταυρα" avada kedavra
Εγω κοκαλωνω στην θεση μου.Ξαφνικα ομως εμφανιζεται μια συμμαχος μου και σημαδευει την κακια απο πισω.
"Ασε κατω το ραβδι σου τωρα!"της λεει. Razz
Και μετα ξαναρχιζει μαχη και ριχνουμε καταρες. Razz

Αυτο ηταν της Τεταρτης^

Της Τριτης τωρα Razz .
Ημουν μεσα σ'ενα τρενο με ολους τους συμμαθητες μου.Ξαφνικα εκει που πηγαινε ωραια και καλα το τρενο,σταματησε και εσβησαν τα φωτα ti? .
Εγω πηγα προς μια πορτα την ανοιξα,και ξαφνικα εκει ειδε ενα anime βαμπιρ να με κοιταει. Razz Βασικα μονο τα ματια του.
Ακριβως ετσι :P

Και εγω τρομαζω και αυτο φευγει γρηγορα.Υστερα την επομενη μερα συναιβει το ιδιο erimi .Αφηστε που δεν βλεπαμε ακριβως το ποσωπο τους παρα μονο τις μαυρες τους φιγουρες και τα κοκκινα ματια τους. Razz
Μετα οταν ηρθα σπιτι πηγα να κλεισω το μπαζτουρι και εμφανιστηκε παλι ενα βαμπιρ και υστερα ξανα εφυγε. erimi
Τελικα κατεβηκα στην αποθηκε και εκει βρηκα 3 βαμπιρ αλλα επιτελους τα εβλεπα καθαρα.
"Συγνωμη που σε τρομαξαμε.Απλα ωρες ωρες δεν ελγχουμε τον ευατο μας"μου ειπε ενας Razz .
"Δεν πειραζει,αλλα να μην το ξανακανατε γιατι φοβαμαι πολυ crying "ειπα εγω."Και βασικα εχω μια ιδεα!Γιατι δεν πινεται ο ενας αιμα απο τον αλλον?"ειπα :P .
"Καλη ιδεα!"ειπε η γυναικα βαμπιρ. Razz
Ετσι εσκιψαν και αρχισαν να πινουν ο ενας αιμα απο τον λαιμο του αλλου. Razz Αλλα ξαφνικα η γυναικα λυποθημησε ti?.
"Γρηγορα φυγε!Μολις ξυπνησει θα θελει αιμα πολυ!Εγω θα την παρω απο εδω..."
Ειπε και μετα εγω εφυγα :P Εκει ξυπνησα Razz

Αυταααα :P

<3:
All the stars are coming out tonight
They're lighting up the sky tonight
For you...

Sylvie Lovegood
Μάντης
Μάντης

Magical Identity
Today's thought: Μωρέ ποια ηθική και ποια αξιοπρεπεία....Τα μόνα χαρακτηριστικά που σε καθιστούν άνθρωπο, κατ εμέ, είναι η ειλικρίνεια κι η αυθεντικότητα.

Δημοσίευση από Sylvie Lovegood Την / Το Σαβ Αυγ 14, 2010 3:29 pm

Εννοείττε πως μας έλειψαν!
Χαχα!Αυτό με τις γάτες μου άρεσε πολύ!! rofl rofl

Να γράψω και εγώ ένα? matakia

Είχαμε κανονίσει πολλά παιδιά από το HarryWorld να συναντηθούμε κάπου[θα σας γελάσω που] και επειδή εγώ ήρθα τελευταία ξεκινήσαμε με την Μαρία[Rose] να σας βρούμε. Βρίκαμε πρώτα τον Αντρέα με την Μαρσυ, μετά τον Λάζαρο ,μετά τον Μέρλιν και δεν θυμάμαι ποιους άλλους. Εγώ με την Μαρία ξεκινήσαμε να φύγουμε και σας παρακαλούσα να έρθετε μαζί μας αλλά εσείς δεν θέλατε! Και σηκωθήκατε και φύγατε! snob Σας θύμωσα πολύ! Αφού φύγατε λοιπόν ξεκινήσαμε με την Μαρία να πάμε για ψώνια. Σας ξαναβρήκα στον δρόμο, αλλά δεν σας μίλησα. Αρχίσατε να μιλάτε με την Μαρία και δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό! Μπήκα και εγώ στην συζήτηση! Ύστερα φύγαμε όλοι ένας ένας...Δεν ξέρω που πήγατε...Και έμεινα εγώ με την Μαρία.
Και σε αυτό το σημείο ξύπνησα!

Yes i Am a Shadowhunter
Demons beware

ΜΜΚΓΘ:

We love Zeus
FLEUR258

Magical Identity

Δημοσίευση από FLEUR258 Την / Το Σαβ Αυγ 14, 2010 3:32 pm

^χαχαχαχ Τελικα επηρεαζεσαι και εσυ πολυ :P Laughing

<3:
For you...

Sylvie Lovegood
Μάντης
Μάντης

Magical Identity

Δημοσίευση από Sylvie Lovegood Την / Το Σαβ Αυγ 14, 2010 3:50 pm

Πάρα πολύ! Razz

Και ειδικά με τον Αντρέα και τον Λάζαρο έχω δει πολλά όνειρα! matakia
Αλλά δεν τα θυμάμαι! sweatdrop smiley

Yes i Am a Shadowhunter
Demons beware

ΜΜΚΓΘ:

We love Zeus
FLEUR258

Magical Identity

Δημοσίευση από FLEUR258 Την / Το Σαβ Αυγ 14, 2010 4:01 pm

αααααααααα....Τωρα που το λες ειδα και εγω σημερα τον Αντρεα ti?
Αλλα ηταν πικατσου. Razz

<3:
For you...

Sylvie Lovegood
Μάντης
Μάντης

Magical Identity

Δημοσίευση από Sylvie Lovegood Την / Το Σαβ Αυγ 14, 2010 4:13 pm

μην τα λες έτσι!
Έχω σκάσει στα γέλια!!! rofl rofl rofl rofl rofl

Yes i Am a Shadowhunter
Demons beware

ΜΜΚΓΘ:

We love Zeus

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Ιουν 22, 2018 12:21 pm