.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ανακοινώθηκαν τα βραβεία Golden Snitches: Ελληνικές Σειρές, περάστε από εδώ να συγχαρείτε τους νικητές!!
Voldy Voldy Voldemort
Ο 2ος γύρος μαθημάτων στη Βιβλιοθήκη είναι έτοιμος και σας περιμένει!
Επέστρεψαν οι Σχολές! Διαβάστε εδώ.

Δεύτερος Άθλος

Μοιραστείτε
Tom Marvolo Riddle
Member of Order Of Merlin 1st

Αριθμός μηνυμάτων : 30732
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Blood Status: Muggle born
Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

Δεύτερος Άθλος

Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Την / Το Κυρ Μαρ 27, 2011 11:55 pm

Υποθέστε πως είστε ένας από τους πρωταθλητές του Τριάθλου, και βρίσκεστε στον δεύτερο άθλο. Αποστολή σας είναι να ψάξετε και να βρείτε, στον βυθό της μαύρης λίμνης, κάποιο αγαπημένο σας πρόσωπο, και να το φέρετε στην επιφάνεια πριν περάσει μία ώρα.

Ποιο θα ήταν αυτό το πρόσωπο για εσάς;

Θα ακολουθούσατε το παράδειγμα του Χάρι Πότερ, αν βλέπατε πως οι άλλοι πρωταθλητές καθυστερούν;

Statler
Andromeda Black
Τάγμα του Φοίνικα
Τάγμα του Φοίνικα

Αριθμός μηνυμάτων : 16892
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

Magical Identity
Blood Status: Pureblood
Today's thought: Μischief managed.

Απ: Δεύτερος Άθλος

Δημοσίευση από Andromeda Black Την / Το Τρι Μαρ 29, 2011 1:26 am

Το πιο θα ήταν αυτό το άτομο για μένα νομίζω το φαντάζονται όλοι και δεν χρειάζεται καν να το αναφέρω.. Razz

Τώρα, το αν θα έκανα αυτό που έκανε ο Χάρι, είναι ανάλογα το ποια θα ήταν τα άλλα άτομα που θα έπρεπε να σωθούν.
Αυτό που θα με ενδιέφερε πιο πολύ εκείνη την στιγμή μετά απο το να σώσω το αγαπημένο μου άτομο θα ήταν η νίκη, οπότε αν τα άλλα άτομα δεν ήταν φίλοι μου δεν θα έμπαινα στον κόπο να σώσω και αυτούς, άλλωστε δεν θα ήταν δική μου αρμοδιότητα.Άσε που μπορεί να φαινόταν ότι το έκανα για να δειχτώ εγώ.. Razz
Αν κάποιο απο τα υπόλοιπα άτομα ήταν φίλος μου ίσως προσπαθούσα να ανεβάσω και αυτόν αν έβλεπα ότι οι άλλοι πρωταθλητές καθυστερούν πολύ και δεν μένει πολύς χρόνος...Αλλά δεν νομίζω να τα κατάφερνα κάτω απο το νερό με 2 άτομα...Και θα με ενδιέφερε πάρα πολύ η νίκη μου...Οπότε μάλλον θα άρπαζα τον δικό μου και θα έφευγα είναι η αλήθεια.. Razz

Βέβαια τελικά στο βιβλίο είδαμε πως δεν θα άφηναν κανέναν να μείνει εκεί κάτω και να πεθάνει αν δεν τον έσωζε κάποιος πρωταθλητής. Αν το ήξερα αυτό απο την αρχή, σε αντίθεση με τον Χάρι που δεν το ήξερε, δεν θα το σκεφτόμουν καν να σώσω και άλλον.

i solemnly swear that i am up to no good:
Proud to be a Gryffindor
Proud to be a Marauder
Proud to be Padfoot's wife ♥

♥ Sirius Black ♥
Sirius Black
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 18489
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009

Magical Identity
Today's thought: Μischief Managed

Δημοσίευση από Sirius Black Την / Το Τρι Μαρ 29, 2011 1:42 am

Oπως ολοι ξερετε η κυρια απο πανω θα ηταν το ατομο που θα επρεπε να σωσω... :P

Θα προσπαθουσα φυσικα να σωσω το ατομο που θα επρεπε και δεν θα ασχολιομουν με τους αλλους...Πιστευω οτι ειναι σιγουρο οτι δεν θα αφηναν οι καθηγητες καποιον να πεθανει οποτε δεν θα με ενοιαζε για τους υπολοιπους...Ακουγεται εγωιστικο αλλα σε τετοιες καταστασεις κυριος σκοπος ειναι η νικη!! :P

Σπόιλερ:

Mischief managed:
Proud to be a Marauder
Proud to be a Gryffindor
Proud to be Meda's husband♥

♥Andromeda Black ♥
Amelie Poulain
Εκτοετής στην Σχολή
Εκτοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 366
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011

Magical Identity
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: It really hurts...But you make me feel better with your rose!

Δημοσίευση από Amelie Poulain Την / Το Τρι Μαρ 29, 2011 4:26 pm

Μάλλον η αδερφή μου ή μπορεί και ο Μάκης μου αλλά σσςς μεταξύ μας αυτό! hoho

Αφού πρώτα εξασφάλιζα τη σωτηρία του δικού μου λατρευτού προσώπου , όσο το δυνατόν γρηγορότερα για να μην κινδυνεύσει και για να νικήσω βέβαια, μετά θα επενέβαινα για να σώσω κάποιον αν ήταν ανάξιος ο πρωταθλητής
Wink

Vous au moins, vous ne risquez pas d'être un légume, puisque même un artichaut a du cœur.

Maria Lovegood
Member of Order of Merlin 3rd
Member of Order of Merlin 3rd

Αριθμός μηνυμάτων : 19669
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2010

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Today's thought: Touching the starlight....

Δημοσίευση από Maria Lovegood Την / Το Τετ Μαρ 30, 2011 2:47 pm

Αγαπημένο πρόσωπο; erimi Οκέι, νομίζω πως είναι πολλά αλλά κάμποσα από δαύτα δεν θα ήταν στο Χόγκουαρτς τότε.
Οπότε πιστεύω πως αυτό το πρόσωπο που θα έπρεπε να σώσω θα ήταν η κολλητή μου. Αν και αγαπάω πολλά άτομα, είναι άκρως σημαντική για 'μενα, οπότε αυτή θα έπαιρναν. Λοιπόν, αφού θα απέφευγα το Γιγάντιο Καλαμάρι(σίγουρα θα το πετύχαινα, δεν παίζει -.-), τα γκρίντιλοου και όλα τα συναφή, θα έφτανα στο στόχο μου και δεν ξέρω αν θα μου έμενε πολύ χρόνος. Λογικά οι υπόλοιποι θα είχαν ήδη σωθεί. Razz Αν όμως είχε αργήσει κάποιος και είχε ξεμείνει κάποιο άτομο που ήξερα πίσω, θα το έσωζα. Και αυτό επειδή δεν θα ήξερα αν θα τους έβγαζαν ούτως ή άλλως από το νερό. :P Όλα αυτά βέβαια αν δε με σκότωναν οι γοργονάνθρωποι Happy Αλλά αν δε μου είχε μείνει χρόνος και επειδή θα φοβόμουν μη μείνω τελείς στο τέλος, μπορεί και εν τέλει να άφηνα κάποιον άλλον πίσω. Razz

you were there for me on the days I rained nothing but pain yet when you left I became a hurricane and you are no where to be found

something hidden...:

I love you, Onee-chan

Ravenclaw Fiction Team

Amycus
Golden Snitches Award
Golden Snitches Award

Αριθμός μηνυμάτων : 29131
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

Δημοσίευση από Amycus Την / Το Πεμ Μαρ 31, 2011 1:26 pm

Για να είμαι ειλικρινής,μόνο δύο άτομα θα μπορούσαν να είναι αυτά που θα έπρεπε να σώσω.Το ένα απο αυτά είναι η μητέρα μου.Βέβαια ξέρω ότι το να είναι στο Χόγκουαρτς ακόμα και αν ήταν μάγισσα είναι αδύνατο,εντούτοις ποτέ δεν ξέρεις.Και επειδή στο τοπικ αυτό,το φανταστικό μπλέκεται με το πραγματικό,δεν θα αποσύρω την επιλογή μου.

Όσο για το 2ο,δεν θα ρίσκαρα να πάρω τέτοια πρωτοβουλία.Ο Χάρι το κάνει επειδή ανάμεσα τους είναι πρόσωπα που γνωρίζει και αγαπά (με μια μικρή εξαίρεση στην Γκαμπριέλ).Δικαιολογημένη η απόφαση του.Αν με έπιανε πανικός βέβαια στην σκέψη ότι θα πνιγούν,θα τους βούταγα,αλλά μόνο στην περίπτωση που ο χρόνος που έμενε ήταν ελάχιστος.Όχι όμως νωρίτερα.

_
__
____
___
___
____
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης Την / Το Πεμ Μαρ 31, 2011 10:16 pm

Δεν υπάρχει ένα συγκεκριμένο όνομα που θα έπρεπε να σώσω. Αν ήταν από την οικογένειά μου θα έσωνα την αδελφή μου. Αν και είναι μεγαλύτερη, αρκετά, μας συνδέουν τα πάντα μεταξύ μας. Είναι η πιο φοβερή... Αν ήταν ερωτικό, που εκεί το πάει το τόπικ, επειδή το έχει φτιάξει ο Τομ, δεν θα είχα κάποιο συγκεκριμένο πρόσωπο να σώσω. Θα έσωνα όποιον έβρισκα πρώτο. Τυχαία.
Tom Marvolo Riddle

Magical Identity
Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Την / Το Πεμ Μαρ 31, 2011 10:23 pm

Colin Creevey έγραψε:Αν ήταν ερωτικό, που εκεί το πάει το τόπικ, επειδή το έχει φτιάξει ο Τομ

Έ;

Ξέρω ότι θα ήταν από την οικογένεια και ξέρω πως θα ήταν ο αδερφός μου, γιατί πέρα από αδερφός έχει καταφέρει να είναι και φίλος μου, οπότε η αξία του διπλασιάζεται oh!
Δεν πιστεύω πως θα έσωζα τα δολώματα των άλλων πρωταθλητών, και ειδικά στην περίπτωση του Χάρι Πότερ, αν είχα φτάσει πρώτος θα έβγαινα και πρώτος.

Statler
elliza
Λύτης Κατάρων
Λύτης Κατάρων

Αριθμός μηνυμάτων : 13381
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

Δημοσίευση από elliza Την / Το Πεμ Μαρ 31, 2011 11:31 pm

Όπως όλοι δεν ξέρετε :P το πρόσωπο που θα έσωζα θα ήταν η αδερφή μου.Βέβαια μπορεί και να το μετάνιωνα τελευταία στιγμή... :P pensive

Ένιγουέι η αδερφή μου είναι ο πιο αγαπημένος μου άνθρωπος oh! Επιπλέον είναι και το μοναδικό άτομο που χρειάζεται την προστασία μου και παρόλο που δεν το δείχνω μου αρέσει να την φροντίζω oh!

Αρκετά με τα συναισθηματικά όμως. Cool
Όσο αφορά το διαγωνιστικό μέρος φυσικά και θα ηθελα να κερδίσω οπότε αν έφτανα πρώτη και σχετικά νωρίς δεν θα προσπαθούσα να σώσω κανέναν.Ωστόσο αν έβλεπα πως εκπνέει ο χρόνος τότε ναι θα έσωζα όσους μπορούσα...
Σπόιλερ:
Εκτός από την Κρίστεν Στιούαρτ,αν και αυτή αποκλείεται να ήταν μάγισσα awesome

Υ.Γ Φυσικά και το τόπικ έχει ερωτικό θέμα(Αφτερ ολ Τομ μέιντ ιτ)αλλά μόνο λίγοι εκλεκτοί το κατάλαβαν Razz

AΡΝΟΥΜΑΙ
ΝΑ ΓΙΝΩ
ΑΥΤΟ
ΠΟΥ
ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
head of derp:
Minerva McGonagall
Member of Order Of Merlin 2nd
Member of Order Of Merlin 2nd

Αριθμός μηνυμάτων : 22725
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

Magical Identity
Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

Δημοσίευση από Minerva McGonagall Την / Το Πεμ Μαρ 31, 2011 11:39 pm

Το ποιο θα ήταν αυτό το άτομο ειλικρινά δε το ξέρω καν, μπορείς να πατήσεις πάνω στα συναισθήματά μου για τον οποιονδήποτε και να με βάλεις να τον σώσω. :P
Καλά, λέγοντας οποιονδήποτε εννοώ τους φίλους μου (όλους) και την οικογένειά μου, όχι τη μανικιουρίστρα μου ας πούμε (αν και τώρα που το σκέφτομαι ούτε αυτή θα την άφηνα να πεθάνει unsure .) Εν ολίγοις, δε μου πάει αυτός ο άθλος. hippie ΄

Το κακό του Χάρι βέβαια είναι, οτι σε τέτοιες καταστάσεις γίνεται εξαιρετικά ελαφρόμυαλος (όπως και με το σπαθί του Γκρίφιντορ στη λίμνη) και δε σκέφτεται πριν δράσει. Εγώ αυτόματα θα σκεφτόμουν ας πούμε πως ο μόνος που θα υπήρχε πιθανότητα να πεθάνει στον άθλο θα ήμουν εγώ και όχι τα δολώματα. Σιγά να μην έχαναν τη ζωή τους αθώοι για τη διοργάνωση, και ειδικά σε καιρό διεύθυνσης του Ντάμπλντορ. Οπότε αφού θα καταλάβαινα τι έπρεπε να κάνω, απλά θα έκανα αγώνα δρόμου με τους άλλους για την πρώτη θέση. :P

HAPPY ENDING?
There are no happy endings.
Endings are the saddest part
so just give me a happy middle
and a very happy start
Tom Marvolo Riddle

Magical Identity

Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Την / Το Παρ Απρ 01, 2011 11:58 am

elliza έγραψε:

Υ.Γ Φυσικά και το τόπικ έχει ερωτικό θέμα(Αφτερ ολ Τομ μέιντ ιτ)αλλά μόνο λίγοι εκλεκτοί το κατάλαβαν Razz

Σ' αγαπώ γιατί με υπερασπίζεσαι ακόμα κι όταν δεν μπαίνω στον κόπο να απαντήσω blowkiss

Υ.Γ. Τέρμα οι καλοσύνες. Έχω τον αριθμούλη της αδερφής σου, όπως θα θυμάσαι evil

Statler
Jace Wayland
Αστρονόμος
Αστρονόμος

Αριθμός μηνυμάτων : 11953
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

Magical Identity
Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

Δημοσίευση από Jace Wayland Την / Το Παρ Απρ 01, 2011 1:02 pm

Την αδελφη μου Laughing δεν ξερω γιατι αλλα την αγαπω τοσο υπερβολικα πολυ που θα εκανα τα παντα για αυτην Wink
δεν θα επαιρνα αλλους διοτι και στο βιβλιο πριν την ολοκληρωση του αθλου ειχα καταλαβει οτι δεν χρειαζοταν να παρει και τους αλλους διοτι οι αλλοι ηταν αθωοι και δεν θα τους αφηναν να πεθανουν αλλα για να πω και του στραβου το δικιο μεσα στην ατμοσφαιρα της λιμνης και με τους γοργοναθρωπους μαλλον το μυαλο θα θολωσει οποτε δεν ξερω ακριβως τι θα εκανα Razz

Amelia Blackfoot
Λύτης Κατάρων
Λύτης Κατάρων

Αριθμός μηνυμάτων : 20437
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Today's thought: And I’ve been looking at the stars for a long, long time, I’ve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they don’t want to get burnt and today is our turn.

Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Την / Το Παρ Απρ 01, 2011 9:44 pm

Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να πω με σιγουριά ποιο θα ήταν το πρόσωπο που θα έσωζα, είναι κάποια άτομα στη ζωή μου που τα αγαπάω εξίσου. Όχι πως θα τα έβαζαν όλα εκεί κάτω κι εγώ σαν γαιδούρι να τους τραβάω πάνω. Razz

Τώρα, λογικά, θα προσπαθούσα να τους σώσω και τους άλλους, δεδομένου ότι δε ξέρω ότι δεν διατρέχουν κίνδυνο.

Και μετά, θα τραβούσα μεγάλο ζόρι άντερ-γουότερ γιατί κάτι τέτοια τα φοβάμαι, οπότε θα περίμενα κάποιον να έρθει να σώσει κι εμένα. Razz
Berenice
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 18372
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

Magical Identity
Today's thought: well behaved women rarely make history

Δημοσίευση από Berenice Την / Το Κυρ Απρ 17, 2011 12:20 pm

Andromeda Black έγραψε:Το πιο θα ήταν αυτό το άτομο για μένα νομίζω το φαντάζονται όλοι και δεν χρειάζεται καν να το αναφέρω.. Razz

Η μητέρα σου;

“You know, Evans, sooner or later you’re going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
“Believe me, I’ve made up my mind.”
(x)
radiopalmos
Τάγμα του Φοίνικα
Τάγμα του Φοίνικα

Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2011

Magical Identity
Today's thought: Σκέψεις και συναισθήματα

Δημοσίευση από radiopalmos Την / Το Κυρ Απρ 17, 2011 1:48 pm

θα έκανα τα πάντα και για τους 2

Elohim Meth
Βάρδος
Βάρδος

Αριθμός μηνυμάτων : 15264
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2010

Magical Identity
Today's thought: I won't ever be the best at anything. Or rather, you might say that I've stop trying to be.

Δημοσίευση από Elohim Meth Την / Το Σαβ Απρ 30, 2011 8:35 pm

^Ναι όμως δεν απαντάς σε αυτό που ρωτάει το τόπικ... hoho

Δεν είμαι καθόλου σίγουρη για το ποιος θα ήταν αυτός που θα έπρεπε να σώσω. Αν είχα τις γνωριμίες που έχω και τώρα αν πήγαινα στο Χόγκουαρτς, ίσως ήταν ο κολλητός μου ή η κολλητή μου. Ίσως να ήταν και ο αδερφός μου (τι να κάνω τον αγαπάω τον βλαμένο). Razz
Τώρα, επειδή δεν θα υπήρχε περίπτωση να πάρω μέρος στο τρίαθλο με τη θέλησή μου, το πώς θα τα πήγαινα θα ήταν...σχετικό; Razz Τέλος πάντων, πείτε ότι καταφέρνω και φτάνω στα "θύματα". Θα έσωζα κατευθείαν το "δικό μου" πρόσωπο και ανάλογα με το πόσος χρόνος μου είχε μείνει θα έπρατα. Αν ήμουν πρώτη πάντως και κανένας άλλος δεν είχε σωθεί ακόμη, θα ρίσκαρα νομίζω.

Puri:

hermione123
Δευτεροετής στην Σχολή
Δευτεροετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2011

Δημοσίευση από hermione123 Την / Το Τετ Ιαν 11, 2012 5:39 pm

το δικο μου προσωπο θα ηταν ο/η κολλητος/η μου στο Χογκουαρτς! Θα κοιτουσα να σωσω το δικο μου αγαπημενο προσωπο γιατι θα ειχα φανταστει πως οι καθηγητες δεν θα τους αφηναν ετσι να πεθανουν χωρις λογο! Τι φταινε που τους αγαπαμε; griffindor magician1 Snitch levicorpus
Sectumsembra
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 5809
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2011

Magical Identity
Today's thought: Life sucks.Get a helmet!

Δημοσίευση από Sectumsembra Την / Το Τρι Μαρ 13, 2012 8:57 pm

Εννοείτε πως θα τους έσωζα όλους.Σιγά μην υπακούω σε μαγικούς κανόνες για να αφήσω τους υπόλοιπους πίσω.

Slytherin Fiction Team
elenaki8
Πεμπτοετής στην Σχολή
Πεμπτοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 296
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012

Magical Identity
Today's thought: Ανήκεις εκεί που είναι η καρδιά σου!!!

Δημοσίευση από elenaki8 Την / Το Πεμ Απρ 12, 2012 8:49 am

Αυτό το άτομο θα μπορούσε να είναι ο αδερφός μου ή η κολλητή μου.Αν έβλεπα ότι οι άλλοι πρωταθλητές αργούσαν εκείνη τη στιγμή δεν θα μπορούσα να σκεφτώ λογικά και να πω πως ο Ντάμπλντορ δεν θα άφηνε ποτέ κάποιον να σκοτωθεί άρα θα προσπαθούσα να πάρω και άλλο ένα άτομο.

princessmaggie
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 414
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2012

Magical Identity
Today's thought: I Solemnly Swear That I Am Up To No Good....

Δημοσίευση από princessmaggie Την / Το Παρ Ιουλ 06, 2012 12:47 am

Η αλήθεια είναι πως αγαπώ πολλά άτομα και δεν ξέρω ποιο θα ήθελα να είναι εκεί κάτω...αν και α στη λίμνη ήταν οι έρωτες των πρωταθλητών(πέρα από την αδελφούλα της Φλερ)...Άρα μάλλον κι εγώ το αγόρι μου θα διάλεγα...Δε θα προσπαθούσα όμως να τους σώσω όλους,γιατί θα ήξερα ότι σε μιά τέτοια διοργάνωση δε παίζει να τους άφηναν έτσι!!
Αlbus Dumbledοre
Τάγμα του Φοίνικα
Τάγμα του Φοίνικα

Αριθμός μηνυμάτων : 649
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

Magical Identity
Today's thought: To the well-organised mind,death is but the next great adventure!!!

Δημοσίευση από Αlbus Dumbledοre Την / Το Κυρ Νοε 04, 2012 4:50 pm

Θα ήταν ο καλύτερος μου φίλος!!!Δεν θα έκανα ότι έκανε ο
Χάρι γιατί δεν θα είχα πάρει το τραγούδι της μετρητής!

Albus Dumbledore

Help will always be given at Hogwarts to those who deserve it!!

I solemny swear that I'm up to no good :P

...Ο βασιλιάς των λουλουδιών
λένε πως είν'ο κρίνος
μα στη δικήυ σου ομορφιά
μαραίνεται και 'κείνος!!!...
Leon Black
Εβδομοετής στην Σχολή
Εβδομοετής στην Σχολή

Αριθμός μηνυμάτων : 3276
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010

Magical Identity
Today's thought: Nothing Is True Everything Is Permitted

Δημοσίευση από Leon Black Την / Το Πεμ Αυγ 01, 2013 1:49 pm

Χμμ δεν ξέρω μάλλον μία κοπέλα που έχει προσφέρει πολλά στη ζωή μου κι έχουμε ζήσει πολλά καλά και δυσκολίες

Σπόιλερ:
teddy potter
Χρυσούχος
Χρυσούχος

Αριθμός μηνυμάτων : 745
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2014

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από teddy potter Την / Το Τετ Απρ 23, 2014 11:01 pm

Λογικα ο κολητος μου

Severous Albous
Χρυσούχος
Χρυσούχος

Αριθμός μηνυμάτων : 659
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2014

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από Severous Albous Την / Το Πεμ Ιουν 19, 2014 2:00 pm

θα ηταν καποιος στενος συγγενης μου ή ενας φιλος μου που τις προαλλες εκανε κατι ηρωικο, οπως να μου εσωσε τη ζωη (παραδειγμα κανω). Και οχι, δεν θα ακολουθουσα το παραδειγμα του χαρι, εφοσον οι αλλοι δεν παθαινουν τιποτα

slythn2  slytherin  slytherin  slytherin  slytherin slythn2

.     .   

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Δεκ 12, 2017 11:46 pm