.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο 2ος γύρος μαθημάτων στη Βιβλιοθήκη είναι έτοιμος και σας περιμένει!
Ανακοινώθηκαν τα βραβεία Golden Snitches: Ελληνικές Σειρές, περάστε από εδώ να συγχαρείτε τους νικητές!!
Επέστρεψαν οι Σχολές! Διαβάστε εδώ.

Camelot (2011)

Μοιραστείτε
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Αριθμός μηνυμάτων : 32804
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
Blood Status: Pureblood
Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

Camelot (2011)

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Πεμ Απρ 19, 2012 11:56 pm

Το Camelot είναι μία σειρά 10 επισοδίων από το βρετανικό κανάλι Starz. (Έχει τρομερό opening by the way, ψάξτε και το ορίτζιναλ βίντεο :P)
Διανομή ρόλων:
Arthur=Jamie Campbell Bower
Merlin=Joseph Fiennes
Morgan=Eva Green music

Θα σας το χαλάσω από τώρα και θα σας πω πως δεύτερο κύκλο ΔΕΝ έχει, επειδή α) δυσκολεύονταν με το μπάτζετ, ήταν πολυδάπανη σειρά, β) η Έβα Γκριν (ΟΜΑΓΚΑΣΟΜΑΓΚΑΣ FIREWORKS hurrah ) και ο Τζόσεφ Φινς και ο Τζέιμι είχαν ήδη κλείσει δουλειές την επόμενη χρονιά και γ) έπεσαν σε νούμερα λόγω του Game of Thrones (ο μόνος λόγος να αντιπαθήσει κανείς το Game of Thrones, αν τα καταφέρει Razz)

Είναι πολύ διαφορετικό από άλλες μεταφορές, κυρίως ψυχολογικό, δίνει έμφαση στους χαρακτήρες, έχει περισσότερο να κάνει με αίμα, εξουσία και cunning πράγματα Razz

Ίνφο εδώ.

Και περιμένω απόψεις Razz ΔΕΙΤΕ ΤΟ! firma

Don't leave,
don't leave...

I want you to realize when I'm gone.
Maria Granger
Υπάλληλος Μαγικών Τρικ Ουέσλι

Αριθμός μηνυμάτων : 6382
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: Friends can help each other. A true friend is someone who lets you have total freedom to be yourself - and especially to feel. Or, not feel. Whatever you happen to be feeling at the moment is fine with them. That's what real love amounts to - letting a person be what he really is.

Απ: Camelot (2011)

Δημοσίευση από Maria Granger Την / Το Παρ Απρ 20, 2012 12:50 pm

Είδα λίγα επεισόδια αλλά δεν μου πολυάρεσε...

Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity
Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Παρ Απρ 20, 2012 9:34 pm

Μα γιατί; erimi

Don't leave,
don't leave...

Maria Granger

Αριθμός μηνυμάτων : 6382
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011

Magical Identity
Today's thought: Friends can help each other. A true friend is someone who lets you have total freedom to be yourself - and especially to feel. Or, not feel. Whatever you happen to be feeling at the moment is fine with them. That's what real love amounts to - letting a person be what he really is.

Δημοσίευση από Maria Granger Την / Το Παρ Απρ 20, 2012 10:15 pm

Εεεε δεν ξέρω γιατί.Δε μου με ενθουσίασε.

Mysterious Wizard
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 8962
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Today's thought: “The best fantasy is written in the language of dreams. It is alive as dreams are alive, more real than real ... for a moment at least ... that long magic moment before we wake. [...] They can keep their heaven. When I die, I'd sooner go to middle Earth.”

Δημοσίευση από Mysterious Wizard Την / Το Πεμ Μαϊος 17, 2012 11:07 am

Είδα χθες το πρώτο έπισοντ και μ' άρεσε.

Δεν μπορώ να πως ότι συμπάθησα και ιδιαίτερα κανέναν χαρακτήρα. Μόνο λιγάκι τον Kay.
Ντάξει η Morgan είναι και φοβερή μπιτς και τη λάτρεψα αμέσως.
Ο Artuhr είναι φλώρος. Ο Lot είναι σπαστικός. Ενώ ο Merlin είναι σπαστικός, φαλάκρας και καθόλου.... Merlin.
Αυτά... Αλ μπι μπακ.

.
.

...:
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Σαβ Μαϊος 19, 2012 3:42 am

Ρε γμτ, δεν έχεις πιάσει το νόημα αυτής της εκδοχής. Razz Δεν έχει να κάνει τόσο με μαγεία και μακριά γένια και λοιπά, έχει να κάνει με πολιτική, δολοπλοκία και σεξ. Και αυτή η εκδοχή είναι από τις καλύτερες Razz Στο λέω, πιο καλογραμμένη και καλοπαιγμένη Μόργκαν και Μέρλιν δεν έχω ξαναδεί. Είναι απίστευτος συνδυασμός γραψίματος, παιξίματος και ηθοποιών. Το καλύτερο combo.
Συνέχισε. Είμαι περίεργη να δω τις αντιδράσεις σου.

Don't leave,
don't leave...

Mysterious Wizard
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Magical Identity
Today's thought: “The best fantasy is written in the language of dreams. It is alive as dreams are alive, more real than real ... for a moment at least ... that long magic moment before we wake. [...] They can keep their heaven. When I die, I'd sooner go to middle Earth.”

Δημοσίευση από Mysterious Wizard Την / Το Σαβ Μαϊος 19, 2012 10:55 pm

DAFAQ! Έχεις δίκιο!
Μόλις τέλειωσα το τέταρτο επισόδειο και ο Merlin έγινε ο δεύτερος αγαπημένος χαρακτήρας μου μετά τη Morgan. Βασικά τον λάτρεψα μόλις άρχισε να χρησιμοποιεί μαγεία και να σκοτώνει. Φορ φακς σέικ! Γιατί πρέπει πάντα ο καλός να μη χρησιμοποιεί τις δυνάμεις του για να μην προκαλεί κακό ή για να μην τον παρασύρουν και το απολαμβάνει και τέτοιες π@π@ριές; Ο Merlin μου αρέσει πολύ περισσότερο έτσι και η σκηνή στη λίμνη ήταν σοοοο μπάντας!
Επίσης, μου αρέσει τρελά αυτή η εκδοχή της ιστορίας για το σπαθί που στο τέλος την αποσιωπά και λέει το παραμυθάκι.
Πάω να συνεχίσω.

Εντίτ: Ααααααα, ξέχασα! Για κάποιο απροσδιόριστο λόγο, ο Leontes μου φαίνεται φοβερός χαρακτήρας. Δεν ξέρω γιατί, ίσως επειδή μου τη σπάει τόσο πολύ ο φλώρος ο Arthur, αλλά πραγματικά τον πάω τον τύπο. Και η Vivian καλή είναι, κυρίως επειδή έχει αυτά τα φοβερά σχέδια στο πρόσωπο.

.
.

...:
Imperio
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Αριθμός μηνυμάτων : 33149
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

Magical Identity
Today's thought: A to the G to the U to the STD I’m d boy because I’m from D 난 미친놈 비트 위의 루나틱 랩으로 홍콩을 보내는 my tongue technology

Δημοσίευση από Imperio Την / Το Σαβ Μαϊος 19, 2012 11:00 pm

εχω δει πανω απο το μισο και εχω να πω οτι αγαπω την μοργκαν και τον μερλιν και οτι λυπηθηκα την Εξκαλιμπερ

_
_

Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
And the depression that came to play again
Min Yoongi is already dead (I killed him)
It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others

Stuff:

Μιάμιση ώρα ταινία. Κάψιμο για μια ζωή!
The North Remembers
Mysterious Wizard
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Magical Identity

Δημοσίευση από Mysterious Wizard Την / Το Κυρ Μαϊος 20, 2012 12:18 pm

Μετά το έκτο επισόδειο θέλω Merlin-Igraine.

.
.

...:
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Κυρ Μαϊος 20, 2012 3:47 pm

^ΜΩΡΕ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ :P
Φίλε θα πάθεις σοκ αργότερα, και θα καταλάβεις γιατί σιππάρω τόσο άγρια Morgan/Merlin σε αυτή τη σειρά. Και γενικώς, μου βγάζαν κάτι πολύ πάθους/μίσους αυτοί οι 2 :P

Αυτό με τις ιστορίες πάντα το έκανε ο Μέρλιν. Στις περισσότερες μεταφορές, υπάρχει αυτό το στοιχείο, για να κρατήσει το μυστήριο ο Μέρλιν έλεγε μία ιστορία.

Και καλά, νομίζεις πως ο Μέρλιν εδώ είναι καλός; :P Είναι χωμένος στην λάσπη όσο και η Μόργκαν, ίσως μάλιστα περισσότερο.

Εγώ ήθελα να δω την Μόργκαν να κάνει και άλλα πράγματα και λυπάμαι πολύ που δεν έχει 2η σεζόν ρε γμτ.

Don't leave,
don't leave...

Mysterious Wizard
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Magical Identity

Δημοσίευση από Mysterious Wizard Την / Το Κυρ Μαϊος 20, 2012 4:03 pm

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΣΟΝ;

Λάσπη;

.
.

...:
Roxanne Derwent
Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων

Αριθμός μηνυμάτων : 15660
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από Roxanne Derwent Την / Το Δευ Μαϊος 21, 2012 5:43 pm

Είδα το 1ο επεισόδειο. erimi

Νταξ, μου άρεσε αρκετά,στο τέλος έμεινα κάπως έτσι ti? και η Μοργκαν είναι θεά. obey
Μας αρέσει ο Kay ο Άρθουρ είναι τελείως φλώρος και ξενέρωτος, αίσχος.

Όταν δω και το 2ο επεισόδειο θα επανέλθω. up

Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Τρι Μαϊος 22, 2012 2:34 am

Mysterious Wizard έγραψε:ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΣΟΝ;

Λάσπη;

Δεν έχει. Ο μόνος λόγος για να μισήσεις το Game of Thrones είναι πως ήταν μεγάλος ανταγωνισμός για το Camelot, το Camelot κόστιζε, και η Eva Green και ο Jamie είχαν ήδη κλείσει δουλειές για την επόμενη χρονιά.

Λάσπη, ναι. Αγιοφανής, κρύβεται και αυτός.

Don't leave,
don't leave...

Mysterious Wizard
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Magical Identity

Δημοσίευση από Mysterious Wizard Την / Το Κυρ Μαϊος 27, 2012 1:58 am

Μόλις τελείωσε το τελευταίο επισόδειο.
Είναι τόσο κρίμα που δε θα έχει δεύτερο κύκλο, γιατί σου δίνει τόσα εναύσματα να κρέμεσαι και να έχεις ελπίδες για μια ακόμα πιο επική δεύτερη σεζόν. Ειδικά η τελευταία σκηνή με τη Μόργκαν είναι σα να σου λέει κατάμουτρα: Τώρα αρχίζει το καλό! Λάιφ'ς σο ανφέαρ.

Μην ανοίξετε το σπόιλερ. Εχει ΜΟΝΟ σπόιλερ!
Σπόιλερ:
Πολύ θανατικό στο τελευταίο έπισοντ. Οκ, ντάξει, είπαμε το κλείσιμο του κύκλου θα πρέπε να 'χε κάνα θάνατο της προκοπής, αλλά όχι και τριπλό (μόνο των βασικών εννοώ, δεν βάζω τους υπόλοιπους στο Bardon Pass ή και γω δεν ξέρω που ). Μπρεθτέικιν κάθε ένας από τους τρεις θανάτους.
Leontes: Γιατί, γιατί, γιατί; Δηλαδή και κερατωμένος και νεκρός; Πόσο πια; Ας μου σκότωναν τον Kay ή κάποιον όχι τόσο badass όσο ο Leontes. Το πήρα κατάκαρδα και ΣΧΕΔΟΝ τη λυπήθηκα την τσούλα τη Guinevere στην κηδεία.
Igraine: Οκ, του Leontes με κάποια δυσκολία τον τρώμε. Γιατί όμως και τον πιο royal χαρακτήρα δηλαδή; Αν υπήρχε δεύτερη σεζόν θα ήταν τόσο άδικο να μην υπήρχε Igraine. Ήταν χαρακτήρας με βάθος και παρελθόν και θα μπορούσε να εξελιχθεί τρελά. Η σκηνή με Morgan-Igraine μπήκε κατευθείαν στις αγαπημένες μου και αν και η αποκάλυψη ότι την είχε σώσει δεν μπορώ να πω ότι και κάνα μαμώ τα σόκιν φακτς, η σκηνή ήταν πολύ δυνατή.
Sybil: Από τη μια χαίρομαι που μου τη σκότωσανε τη σκύλα να πούμε. Από την άλλη όμως ήταν η δεύτερη manipulative bitch της σειράς μετά τη Morgan (πολλές φορές την ξεπερνούσε ). Τη λυπήθηκα όμως όταν είπε I thought she would come. Πολύ όμως. Άπειρα ρισπέκτ στη σκηνή του θανάτου της με τον Merlin και την επική του φράση There is no God. Πάρ' τα σκρώφα. Συν το ότι το περίμενα να συνεχίσει να υπάρχει ως πνέυμα ή φάντασμα ή γουάτεβα και επιβεβαίωθηκα με τον άνεμο που ψιθύριζε.

Πέρα από τα κηδειόχαρτα: Ο Merlin ήταν απόλυτα σίγουρο ότι θα τους άφηνε αγγούρια και θα σηκωνόταν να 'φευγε. Καλά έκανε, ούτε εγώ θα μενα στο ξεχαρβάλωμα με τους κισσούς που λένε Κάμελοτ (ένας άνθρωπος δε βρέθηκε να το ξεχορταριάσει το πράμα. Μας διαλάει το φενγκ σούι αυτή η ακαταστασία ) χωρίς Igraine.
Άλλο σίγουρο: Ήξερα ότι ο Άρθουρ θα ξεπρόβαλε την τελευταία στιγμή από την πόρτα. Από τα αναμενόμενα του επισοδείου.
Τον οποίο Άρθουρ, σχεδόν συμπάθησα στο τελευταίο έπισοντ.
Απλά δεν μπορούσε να χωνέψει ο νους μου ότι τελικά η Morgan αγαπούσε το Merlin. (Αλλά η σκηνή που έκοβε τις φλέβες της ήταν πολύ φέιλ. ) Συνεχίζω να θέλω όμως Merlin-Igraine σαν couple of the Camelot και ας σκάσει να τον κάνει δικό της η Morgan.

edit: Πρέπει να μαζέψουμε υπογραφές για δεύτερο κύκλο. facepalm :P

.
.

...:
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Κυρ Μαϊος 27, 2012 3:49 pm

Ρε, οι περιγραφές σου είναι επικίλα. Πάμε αγόρι μου! highfive

Και βασικά
Σπόιλερ:
η Μόργκαν δεν τον αγαπούσε, να τον προκαλέσει ήθελε.
Igraine, αγαπώ. Κρίμα που πέθανε.
Και στην ουσία πήγε να δει τον τάφο της Sybil, απλά όχι αμέσως. Αγαπημένη σκηνή όμως από όλες είναι Άρθουρ-Μόργκαν, "you will not take my name!" Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ. Και μετά πάνε διάφορες με Μέρλιν-Μόργκαν-Ιγκρέιν.

Don't leave,
don't leave...

Mysterious Wizard
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Magical Identity

Δημοσίευση από Mysterious Wizard Την / Το Δευ Μαϊος 28, 2012 2:11 pm

Και
Σπόιλερ:
όταν μετά τη νύχτα που το κάνανε αυτή πήγε στην κρεβατοκάμαρα και χαιδολογούσε τα σεντόνια αυτό δε σημαίνει ότι έχει αισθήματα για το Merlin;
Συμφωνώ απόλυτα για τη σκηνή. Η Green απλά έδωσε ρέστα εκεί.

.
.

...:
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Παρ Ιουν 01, 2012 2:31 am

Σπόιλερ:
Όταν ήταν μικρή τον λάτρευε, ένιωθε δέος για αυτόν. Τώρα, για κείνη την σκηνή δεν είμαι σίγουρη...
Θα μπορούσε να τον αγαπά, θα μπορούσε απλά να θέλει να τον προκαλέσει, να του την σπάσει...
Είναι σαν να έχεις μία σχέση με κάποιον που όσο κι αν δεν γουστάρεις, συνεχίζεις να επιστρέφεις σε αυτούς και να ασχολείσαι.

Don't leave,
don't leave...

Laura Mandley
Θεραπευτής/ρια
Θεραπευτής/ρια

Αριθμός μηνυμάτων : 4034
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2010

Magical Identity
Blood Status: Muggle born
Today's thought: Misunderstanding is geniuses curse, they call us evil but nothing is worse than passive submission to meaningless rules these are oppression and misery's tools.

Δημοσίευση από Laura Mandley Την / Το Σαβ Ιουν 09, 2012 2:37 am

Κατ' αρχήν αγαπώ τίτλους αρχής In Love Ότι καλύτερο έχω ακούσει ποτέ In Love
Η σειρά είναι όντως πολύ διαφορετική από το παραμυθένιο μοτίβο που έχουμε συνηθίσει να έχει ο μύθος του Αρθούρου, γι' αυτό ξενίζει.Και μένα με ξένισε στην αρχή,αλλά μετά μπήκα στο νόημα Razz

Περιττό να πω ότι η Morgan της συγκεκριμένης σειράς είναι το ιδανικό μου oh! Επακριβώς η γυναίκα που φαντάζομαι ότι είναι η θρυλική λατρεμένη μου μάγισσα oh! Δυναμική κι ευαίσθητη,πολεμίστρια και διπλωματική,πονηρή και κυνική και τόσο μόνη,τόσο πληγωμένη.Το είδος της γυναίκας που αγαπώ.

Η Igraine τι τσόφλι!Είναι τόσο δήθεν υπεράνω.Μας το παίζει τρυφερή, ευαίσθητη και με κατανόηση,αλλά ξέρει πολύ καλά τι έκανε ο Uther στην μητέρα της Morgan και πως απομόνωσε την ίδια την Morgan για να την βάλει στο κρεβάτι του sweatdrop smiley

Ο Uther.Απλά δείτε πως φέρθηκε στην κόρη του για να καπαρώσει μια τσ**λα yaya

Merlin:Όταν σου περνάει πρώτο ξάφνιασμα που παθαίνεις για την εμφάνισή του,απλά περιμένεις να δεις τις πλήρεις ικανότητές του oh!

Arthur:Τελείως φλώρι :P Η Morgan θα του βάλει τα 2 πόδια σ' ένα παπούτσι :P

Guinevere:Προσεχώς Razz

Lot:M' αρέσει.Είναι μπουνταλάς αλλά είναι και χρήσιμος.Προς το παρόν Razz

Plots.Sex.Murder.Amen :blasé:

ΥΓ.Η φωνή της Green δεν είναι ανατριχίλα; oh! Την αγαπώ oh!

Όταν μιλάτε ακούω να λέτε "Γιατί;"
Όλο "Γιατί;"
Βλέπετε πράγματα και λέτε "Γιατί;"
Μα εγώ ονειρεύομαι πράγματα που ποτέ δεν υπήρξαν και λέω:
"Γιατί όχι;"
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Δευ Ιουν 11, 2012 4:32 am

Επιτέλους μία κριτική γουάου Razz

Don't leave,
don't leave...

Laura Mandley
Θεραπευτής/ρια
Θεραπευτής/ρια

Magical Identity
Today's thought: Misunderstanding is geniuses curse, they call us evil but nothing is worse than passive submission to meaningless rules these are oppression and misery's tools.

Δημοσίευση από Laura Mandley Την / Το Δευ Ιουν 11, 2012 11:00 pm

Mάντεψε ποιος Razz

Όλο "Γιατί;"
"Γιατί όχι;"
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Τρι Ιουν 12, 2012 3:41 am

Σταμάτα επιτέλους να με κηνυγάς Razz

Don't leave,
don't leave...

Mysterious Wizard
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Magical Identity

Δημοσίευση από Mysterious Wizard Την / Το Τρι Ιουν 12, 2012 12:26 pm

Πόσο το αγαπάω αυτό.

.
.

...:
Laura Mandley
Θεραπευτής/ρια
Θεραπευτής/ρια

Magical Identity

Δημοσίευση από Laura Mandley Την / Το Τρι Ιουν 12, 2012 4:59 pm

Eίναι φοβερό oh!

Όλο "Γιατί;"
"Γιατί όχι;"
Morgan le Fay
Βάρδος
Βάρδος

Magical Identity

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Τρι Ιουν 12, 2012 6:58 pm

Από τα καλύτερα κομματάκια.

Don't leave,
don't leave...

Cassandra Black
Member of Order Of Merlin 2nd
Member of Order Of Merlin 2nd

Αριθμός μηνυμάτων : 33475
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

Magical Identity
Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

Δημοσίευση από Cassandra Black Την / Το Τρι Ιουν 19, 2012 7:41 pm

Challenge accepted.
Στα συν του πρώτου επεισοδίου:
-Φωτογραφία
-Μουσική
-Κοστούμια
-Η Eva Green
-Ο δολοπλόκος Μέρλιν
-Ο Κέι
-Το cliffhanger τέλος
-Το opening theme

Στα πλην:
-Ο φλώρος Αρθούρος
-Τα flashbacks μου φαίνονται κάπως ψεύτικα

Γενικά μου αρέσει. Έχει βία, έχει σεξ, έχει πλοκή. Περισσότερα όταν το συνεχίσω Razz

Fear is the mind-killer:

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Φεβ 18, 2018 1:31 am