.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο 2ος γύρος μαθημάτων στη Βιβλιοθήκη είναι έτοιμος και σας περιμένει!
Είστε έτοιμοι για τη νέα ταινία ?
Επέστρεψαν οι Σχολές! Διαβάστε εδώ.

Τουρκικες σειρές

Μοιραστείτε
Cassandra Black
Member of Order Of Merlin 2nd
Member of Order Of Merlin 2nd

Αριθμός μηνυμάτων : 33547
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Blood Status: Pureblood
Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

Απ: Τουρκικες σειρές

Δημοσίευση από Cassandra Black Την / Το Πεμ Μάης 01, 2014 1:51 am

Ευχαριστώ Θάνο που με καταλαβαίνεις γιατί κανείς άλλος δεν. Razz
Ίδια είναι η άποψή μου για τα περισσότερα star-crossed ρομάντζα γιατί γενικά είμαι εντελώς κατά του κόνσεπτ "μοίρα".

Fear is the mind-killer:

Milady D' Hiver
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Αριθμός μηνυμάτων : 40159
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2013

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: If someone’s lying about something small, you don’t know what else they’re lying about.

Δημοσίευση από Milady D' Hiver Την / Το Πεμ Μάης 01, 2014 1:05 pm

Καλα μην συγκρινουμε τωρα βιασμους και αυτοκτονιες με το λυκοφως  giveup 
Περα απο αυτο συμφωνω απολυτα μαζι σας.

Εμενα μου ειχε κανει εντυπωση το φιναλε του επεισοδιου μιας σειρας... αχ δεν θυμαμαι το ονομα τωρα. ηταν το ονομα μιας κοπελας την οποια την ειχαν βιασει και τελικα ερωτευτηκε εναν απο αυτους ή κατι τετοιο; ηταν βασισμενο σε αληθινη ιστορια.

Ασχετο σχετικο... το συγκεκριμενο επ^ παιχτηκε τον δεκεμβρη που μας περασε και το εβλεπα με παππου, γιαγια, μαμα και ενα ζευγαρι φιλοι του παππου και της γιαγιας. Σε καποια φαση κανει ενας απο την παρεα που βιασε την κοπελα (σε φλας-μπακ) "my preciousss". Στα αγγλικα και σε στυλ γκολουμ οπως καταλαβαινετε... Να λυνω εγω στα γελια και να με κοιτανε ολοι καλα καλα rofl rofl rofl rofl 

.
.
.

.
.
.:
......................

Mirabelle Salvatore
Απόφοιτος Χόγκουαρτς
Απόφοιτος Χόγκουαρτς

Αριθμός μηνυμάτων : 14244
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Blood Status: Muggle born
Today's thought: 'HAIL HYDRA'

Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Την / Το Τρι Ιουν 17, 2014 2:13 pm

Λοιπόν, εφόσον υπάρχει ανάλογο τοπίκιον ας κάτσω να πω τον τούρκικο πόνο μου:

Seyit&Sura  cry  In Love  crying :
Celil&Guzide = this ship sails itself,In Love  δλδ με συγχωρείτε τώρα που έφυγε η Tatia απ'το προσκήνιο, ξαποστείλτε το παιδί στην Instambul πριν πάρει το κορίτσι το άλλο το καπί.Razz 
Μανάρι μου κι όταν έμαθε η άλλη πως ο άντρας των ονείρων της είναι δεσμευμένος με την χορεύτρια,Αχ, cry In Love 
Χαρακτηριστική αντίδραση γυναίκας που χάνει μέσα σε δευτερόλεπτα τα πάντα,cry  Αχ μ'αρέσει ο χαρακτήρας της Guside, είναι ντροπαλός, εύθραυστος, ταιριάζει τόσο με τον Celil ,In Love  ελπίζω αν όχι οι πρωταγωνιστές που δεν το βλέπω... αυτοί τλχστν να μείνουν μαζί στο τέλος, Ζητάω πολλά; Razz giveup 
Πάει, κάνανε έφοδο η Μποσελβίκοι, ξεκληρίστηκε η οικογένεια ολόκληρη, ευτυχώς οικογένεια Mahmut, σώα, Osman , OSMANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN;;;;!!!!cry crying  Μη μου σκοτώσετε τον μικρό είναι αγαπημένος μου απ'όλους, cry (μετά τον Seyit βέβαια και τον Celil)Razz  ...
Kρίμα Misha έφυγες πριν της ώρας σου πλην σου πληρωθούν οι αμαρτίες και εξομολογηθείς. Razz 
Petro σε μισώ και σ'αγαπώ ταυτόχρονα, ήταν ανάγκη να βάλουν τόσο ωραίο άντρα για επαναστάτη;!Razz 
Τι ρωτάω κι εγώ τέτοιες ώρες, Κρίμα για την Tatia , αλλά με συγχωρείτε επόμενο ήτανε, Αμάν!Razz 
Αφού έλεγα πότε θα έρθει ο χάρος να την πάρει...Razz  Κι εκεί που έσπαγα την κεφάλα μου ήταν με το taming μεταξύ των δυο αμαξών , που το πάτε το κορίτσι στην Τούρκικη πλευρά έλεος;! Έλεος!vrisimo 
Η κηδεία στην βροχή, τι θρήνος, τι οδυρμός, δεν μπορώ, μου κόπηκε η όρεξη , δλδ δεν αντέχω,cry 
Και μέσα σ'όλα μου'γινε κι η βαρόνη κατάσκοπος κι όταν έμαθε ότι ζει ο άλλος... Χμμ... σιγά μωρή μη μας πάθεις και τίποτα. snob :P 
Sura&Seyit = αχ μέλια μέλια, δεν μπορώ, περισσότερο χαμάμ στη συνέχεια please...  In Love In Love In Love In Love 

Τάδε έφη Ναταλία για το Seyit & Sura episode 6!  Razz 

Granada. I wish I’ll see it again. One day I’ll return there.. ~ I.P.:

HOUSE TYRELL

Growing Strong
Katherine Black
Αλχημιστής
Αλχημιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 5614
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2013

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: It is important to remember that we all have magic inside us...

Δημοσίευση από Katherine Black Την / Το Τρι Ιουν 17, 2014 8:32 pm

ναι η κατάσταση παραπάει. παντού τούρκικα, ευτυχώς πλέον όχι τόσο. το θέμα μου είναι ότι δεν καταλαβαίνω γιατί τα βάζουν, αφού θα είναι
α. κάποιος καταδικασμένος έρωτας
β. κάποια που τη βιάσανε και γουστάρει αυτόν ή έναν από αυτούς που τη βιάσανε
γ. ένας βλάκας που βαράει, βρίζει και άλλα πολλά τη σύζυγό του, χωρίς να του καίγεται καρφάκι γι'αυτή και αυτή η ηλίθια συνεχίζει να τον αγαπάει

Beauxbatons:

It's Hufflepuff time :

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Οκτ 21, 2018 8:35 pm